Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeBoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија

Go down 
+11
iva_macedonia
Ana-Marija
Rebellious angel
g.soleva
Bobi
Losteech
Beauty
Игор
dijanape
Chris
Burrows
15 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 6:51 pm

NateArchibald напиша:
BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 272416 BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 272416 Така е, јас премногу сум задоволен од Макс. Патем, Иван и ти ли стави? BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 613471
За жал се’ уште немам ставено, но имав можност многу пати досега да го испробувам кај тетка ми и кај дедо ми, и беше одлично. Се си е прегледно, можеш да видиш што и кога ќе се прикаже, единствено нешто кое ме нервира е што нашите телевизии секогаш каснат со програмата па затоа не можеш да го оставиш ресиверот да си снима сам, мора да надгледуваш да не почнало нешто друго во меѓувреме или слично. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 165556

Инаку, во преговори сум со татко ми да ја земеме понудата за 4 месеци бесплатна телевизија, па стискајте ми палци. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 24632

П.С. Заборавив и уште една фалинка на МАКС ТВ-то: сега-засега може да се постави на еден, максимум два телевизора, што на пример кај мене во фамилија не е доволно од проста причина што имаме 4 телевизори. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 263671
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Гостин
Гостин
avatar



BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 6:53 pm

Losteech напиша:


П.С. Заборавив и уште една фалинка на МАКС ТВ-то: сега-засега може да се постави на еден, максимум два телевизора, што на пример кај мене во фамилија не е доволно од проста причина што имаме 4 телевизори. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 263671
Како мислиш да се постави на два телевизора ,еден да ти ресивер или да си земеш два па еден на еден телвизор друг на друг
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 6:54 pm

M@RKO напиша:
Losteech напиша:


П.С. Заборавив и уште една фалинка на МАКС ТВ-то: сега-засега може да се постави на еден, максимум два телевизора, што на пример кај мене во фамилија не е доволно од проста причина што имаме 4 телевизори. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 263671
Како мислиш да се постави на два телевизора ,еден да ти ресивер или да си земеш два
Максимум два ресивера на два телевизори. Или така нешто. За вториот исто така се доплаќа.
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Гостин
Гостин
avatar



BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 6:57 pm

Losteech напиша:
M@RKO напиша:
Losteech напиша:


П.С. Заборавив и уште една фалинка на МАКС ТВ-то: сега-засега може да се постави на еден, максимум два телевизора, што на пример кај мене во фамилија не е доволно од проста причина што имаме 4 телевизори. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 263671
Како мислиш да се постави на два телевизора ,еден да ти ресивер или да си земеш два
Максимум два ресивера на два телевизори. Или така нешто.
а цената која е за два ако знаеш пиши ? не ја пишува на веб страната
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 7:12 pm

M@RKO напиша:
а цената која е за два ако знаеш пиши ? не ја пишува на веб страната
Не знам. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 165556
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 8:05 pm

Losteech напиша:
NateArchibald напиша:
BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 272416 BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 272416 Така е, јас премногу сум задоволен од Макс. Патем, Иван и ти ли стави? BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 613471
За жал се’ уште немам ставено, но имав можност многу пати досега да го испробувам кај тетка ми и кај дедо ми, и беше одлично. Се си е прегледно, можеш да видиш што и кога ќе се прикаже, единствено нешто кое ме нервира е што нашите телевизии секогаш каснат со програмата па затоа не можеш да го оставиш ресиверот да си снима сам, мора да надгледуваш да не почнало нешто друго во меѓувреме или слично. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 165556

Е да така е тоа, но ќе ставиш порано да се снима ако почне порано или ќе го оставиш до подоцна да се снима, па ќе си го изгледаш подоцна, јас обично така правам, а поради тоа што секогаш започнува покасно тогаш ќе ставиш на пр. од 17:00 ако ти е тоа, и имаш таму опција да штиклираш колку минути откако “завршува“ да се снима. Мене ми е супер, не ми прави многу проблеми тоа, е да имаше опција што може да си ги ставаш тие работи некаде на усб или приклучок до компјтер ќе беше јако. Иначе мислам за два телевизора се плаќа само вториот ресивер на почетокот а подоцна цената ти е иста, не верувам дека цената се зголемува секој месец само поради и другите телевизори. Ние имаме еден, сосема ни е доволен, во детската имам исто ЛЦД ама таму само гледам филмови, телевизија имав кабловска ама ја исклучив, едноставно не ми треба, премалку време поминувам таму освен за гледање филмови/серии, а другото во дневна сум цело време.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 8:08 pm

Да го расчепкам јас тоа ресиверче внатре сигурно ке направам некој приклучок да ги вадам податоците на компјутер што ги снима, ке видам може и јас ке земам Макс
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 8:33 pm

Chris напиша:
Да го расчепкам јас тоа ресиверче внатре сигурно ке направам некој приклучок да ги вадам податоците на компјутер што ги снима, ке видам може и јас ке земам Макс
Има УСБ приклучок ресиверот, ама не сум ја нашол финтата за да го ставам снименото на стикот...се’ уште. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 996773
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 8:51 pm

Има? епа тогаш мора да има начин да се празни тој хард диск
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 8:53 pm

Chris напиша:
Има? епа тогаш мора да има начин да се празни тој хард диск
И јас се водам од таа помисла, но во упатството за користење на ресиверот немаат ништо напишано во врска со функцијата на USB влезот. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 272815
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 8:56 pm

Па добро не е ни наведено дека може затоа и не објасниле како да се направи тоа, едноставно го занемариле тој дел, но со добра програма и USB кабелче кое ги поврзува компјутерот и ресиверот ке се пренесат податоците, ке пробам кај некој познаник кој има поставено и сигурен сум дека ке успеам, сум успеал и во потешки ситуации кога се работи за компјутери
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 9:02 pm

Losteech напиша:
Chris напиша:
Има? епа тогаш мора да има начин да се празни тој хард диск
И јас се водам од таа помисла, но во упатството за користење на ресиверот немаат ништо напишано во врска со функцијата на USB влезот. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 272815

Да, има, ама поради тоа што не можам да најдам начин и не ни спомнав за тоа. Усб влезот се наоѓа одма на предната страна од ресиверот, ама ќе пробувам, сепак дај боже да најдам начин BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 367412
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 9:05 pm

NateArchibald напиша:
Losteech напиша:
Chris напиша:
Има? епа тогаш мора да има начин да се празни тој хард диск
И јас се водам од таа помисла, но во упатството за користење на ресиверот немаат ништо напишано во врска со функцијата на USB влезот. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 272815

Да, има, ама поради тоа што не можам да најдам начин и не ни спомнав за тоа. Усб влезот се наоѓа одма на предната страна од ресиверот, ама ќе пробувам, сепак дај боже да најдам начин BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 367412
Ако најдеш финта, пренесувај oдма искуства на форум, може да ни биде од корист тука... =)) Или барем на мене би ми било од корист (заради материјали поврзани со LOST како и трејлери за други серии) BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 327923

позз
Chris напиша:
Па добро не е ни наведено дека може затоа и не објасниле како да се направи тоа, едноставно го занемариле тој дел, но со добра програма и USB кабелче кое ги поврзува компјутерот и ресиверот ке се пренесат податоците, ке пробам кај некој познаник кој има поставено и сигурен сум дека ке успеам, сум успеал и во потешки ситуации кога се работи за компјутери
Хммм, не ми текнало на тоа, ќе треба да се испроба и такво нешто!
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Гостин
Гостин
avatar



BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 9:41 pm

Се уште не функционира дигиталната телевизија на Космофон
Денеска е последниот ден до кога Телеком Словенија требаше да им пушти дигитална телевизија на 428 илјади семејства, согласно добиената лиценца од државата.

Наместо тоа раководството на прес конференција призна дека не ја исполниле обврската вадејќи се на глобалната криза.

„Заради глобалната рецесија некои фабрики не беа во можност да ги испорачаат компонентите“, изјави Предраг Чемеригиќ, директор на проектот дигитална телевизија.

Од денеска требаше да стартува Телеком Словенија во етер. Тоа не се случува. Изманипулирана ли е јавноста бидејќи нема програма?

„Програма има“, вели Чемеригиќ.

Како јас да ја гледам?

„Можете на нов телевизор што има МП4 да ја гледате, можете да бидете во тие 500-тини што ќе тестираат. Значи, да, денеска не можете да потпишете на денешен ден договор, ако ви е е тоа прашањето“, одговори Чемеригиќ.

Космофон кој како дел од групацијата на Телеком Словенија, ја доби дозволата за дигитална телевизија до денеска нема испратено ниту барање за одобрување програмски пакет од советот за радиодифузија. Поради грубо прекршување на условите дадени во тендерската постапка државата сега нема друг избор освен да и ја одземе дозволата на компанијата и да го врати процесот на почеток.

Дека од самиот старт погрешно е водена целата процедура, доказ е и иницијативата што група граѓани ја поднесоа пред Уставниот суд повикувајќи се на не надлежност на агенцијата за електронски комуникации за доделување фреквенции за дигитална телевизија.
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 9:52 pm

Ете, ви реков, Он.нет никако!
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 10:24 pm

Losteech напиша:
Ете, ви реков, Он.нет никако!

Хех, А1 напиша дека дигит. телевизијата доцни, сите други кажаа дека почнува.
Ние сме едни од првите во Европа како што слушнав дека го воведуваме ова, а крајниот рок е 2012-та. Ќе видиме како ќе оди, не мора од одма да се почнува со плукање.

Не знам од каде толкава агресија кон Он.Нет. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 996773
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 11:35 pm

Burrows напиша:
Losteech напиша:
Ете, ви реков, Он.нет никако!

Хех, А1 напиша дека дигит. телевизијата доцни, сите други кажаа дека почнува.
Ние сме едни од првите во Европа како што слушнав дека го воведуваме ова, а крајниот рок е 2012-та. Ќе видиме како ќе оди, не мора од одма да се почнува со плукање.

Не знам од каде толкава агресија кон Он.Нет. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 996773
таа информација е точна не дека а1 намерно напишала неможе други да речат почнува кога уопште нема никакви реклами ништо
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeСаб Сеп 05, 2009 12:03 am

Не би рекол дека Он.нет никако, користам веќе долго време интернет од кај нив и сум ПРЕзадоволен, се разбира не би го сменил за ништо, трансфер кој ми ги задоволува потребите, цена нормална и брзина ненормална (во позитивна смисла) BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 996773
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeСаб Сеп 05, 2009 12:03 am

M@RKO напиша:
таа информација е точна не дека а1 намерно напишала неможе други да речат почнува кога уопште нема никакви реклами ништо

Ама Предраг од Он.Нет рече дека А1 била единствена телевизија со која имало проблем да се потпише договор. Можеби пак Велија замешал прсти во информативна и направил некоја бум-вест.

Ќе видиме. Лавина информации за ова дојдоа денеска, се надевам се' ќе заврши во најдобар ред.

Chris напиша:
Не би рекол дека Он.нет никако, користам веќе долго
време интернет од кај нив и сум ПРЕзадоволен, се разбира не би го
сменил за ништо, трансфер кој ми ги задоволува потребите, цена нормална
и брзина ненормална (во позитивна смисла) BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 996773

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 586438

Кај мене никој со Т-Шит не сака да си има работа, освен за тоа што е приоритетно. Пред некое време ги откачив и Т-Мобајл, си се вратив на Космофон. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 996773
Уште Алло ми фали и дефинитивно ќе бидам компетно во Телеком Словенија. BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 996773
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeСаб Сеп 05, 2009 12:13 am

И јас ги откачив броевите на сметка што ги имав од кај нив, 5.000 ми доаѓаше сметка само на едниот, ме крадеа со светлосна брзина не знаеја за доста, затоа јас знам за доста и ги откачив иако си платив добро за раскинување на договор BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 735259 сега сум на VIP кога се работи за телефон, а наскоро може и јас ке си земам од Космофон
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeСаб Сеп 05, 2009 12:17 am

инаку дигитализацијава треба да почне за 1 месец најкасно па ај да почекам месецов да заврши да видам која е понудата ако не макств не ми бега
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeСаб Сеп 05, 2009 12:40 am

А како да видам дали телевизорот ми има MP4 ? оваа година го земав би требало да има нешто такво
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeСаб Сеп 05, 2009 1:59 am

Chris напиша:
А како да видам дали телевизорот ми има MP4 ? оваа година го земав би требало да има нешто такво
телевизор што подржува формат МП4
мп4 форматот подржува и видео и аудио што значи нормално сите телевизори нови плазма и лцд го имаат тоа
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeСаб Сеп 05, 2009 11:13 am

Добро прашувам дали има некој приклучок нешо по што ке познаам
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitimeСаб Сеп 05, 2009 12:03 pm

Chris напиша:
Добро прашувам дали има некој приклучок нешо по што ке познаам
Немам поима тоа али пред да почне ова кажаја дека на новиве телевизори што са ќе може да се гледа дигиталнава телевизија

Мене ме интересира дали ќе мора да имаш интернет од оннет за да го имаш ова или може и со друг интернет
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија   BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија - Page 3 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
BoomTV - Дигитална телевизија во Македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Оф Топик-
Отиди до: