HomeТВ Форум Facebo10Прашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

ТВ Форум е преселен на ТВ Пакет Форум, побарајте не таму
Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Околу форумот

Сите известувања поврзани за форумот, неговите функции и содржини.
162858Дизајн на форумо...
Пон Дек 06, 2010 12:58 pm
Damjan Видете го последното мислење

Телевизија

 
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Македонски ТВ Серии

Модератори: Bobi, Burrows, Beauty
12353Хиперживот, МТВ ...
Пон Ное 29, 2010 8:30 pm
Blagojce Nikoloski Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Македонски ЕмисииМодератори: Bobi, Burrows, Beauty
241546Кој сака да биде...
Пон Дек 06, 2010 9:38 pm
Beauty Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Македонски ТелевизииМодератори: Bobi, Burrows, Beauty
252980Сител телевизија...
Пон Дек 06, 2010 10:03 pm
22а Видете го последното мислење
.Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Македонски Продуцентски КуќиМодератори: Bobi, Burrows, Beauty
233Tomato productio...
Пон Апр 12, 2010 10:13 pm
Гостин  Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Телевизиски ФациМодератори: Bobi, Burrows, Beauty
8759Freakshow - MK...
Саб Ное 20, 2010 3:38 pm
The Princes Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Други ТелевизииМодератори: Bobi, Burrows, Beauty
11343Балкански телеви...
Сре Ное 17, 2010 8:06 pm
Chris Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Реални шоуа, странски емисии...Модератори: Bobi, Burrows, Beauty
222413М2 Потрага по Ѕв...
Пон Дек 06, 2010 1:31 pm
Maxime Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

ТВ Форум Награди 2009/10Модератор: Beauty
25507Најдобра екс ЈУ ...
Сре Aвг 25, 2010 3:00 am
Bond Girl Видете го последното мислење

Прајмтајм серии

 
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Primetime News

Сите новости поврзани околу новите и старите прајтајм серии.


Модератори: Bobi, Beauty, Losteech
131038Новости на кабло...
Пон Дек 06, 2010 12:20 am
Posh Girl Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

ABC

ABC

Модератори: Bobi, LucasScott, Beauty, Losteech
433314UGLY BETTY|2006-...
Нед Дек 05, 2010 7:04 pm
Rebellious angel Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

CBS

CBS

Модератори: Bobi, Beauty, Losteech
29693HOW I MET YOUR M...
Саб Дек 04, 2010 5:37 am
Burrows Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

CW (Warner Bros)

CW (Warner Bros)

Модератори: Bobi, LucasScott, Beauty, Losteech
251771THE VAMPIRE DIAR...
Саб Дек 04, 2010 9:37 pm
G.Sparks Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

FOX

FOX

Модератори: Bobi, Beauty, Losteech
24894FRINGE|2008 -
Пон Ное 29, 2010 1:57 pm
Maxime Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

NBC

NBC

Модератори: Bobi, Beauty, Losteech
34610OUTSOURCED|2010-...
Вто Ное 23, 2010 2:17 am
Losteech Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Прајмтајм серии од други мрежи

Прајмтајм серии од други мрежи

Модератори: Bobi, Beauty, Losteech
891265KURTLAR VADISI, ...
Нед Дек 05, 2010 7:23 pm
Mimito861 Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Популарност на сериите9116Правила и пријав...
Вто Ное 23, 2010 11:04 pm
Chris Видете го последното мислење

Теленовели

 
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Теленовела Инфо

Најнови вести поврзани со теленовелите.

Модератори: Bobi, Beauty
141421БАЛКАН: Новости ...
Пон Дек 06, 2010 1:39 am
Missy Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Теленовели од Аргентина

Теленовели од Аргентина

Модератори: Bobi, Beauty
764203MALPARIDA, Pol-K...
Пон Ное 29, 2010 10:09 pm
gaby Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Теленовели од Бразил

Теленовели од Бразил

Модератори: Bobi, LucasScott, Beauty
731613CAMINHO DAS INDI...
Нед Ное 28, 2010 3:07 am
Missy Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Теленовели од САД / Колумбија

Теленовели од САД / Колумбија

Модератори: Bobi, Beauty
774708MAS SABE EL DIAB...
Сре Дек 01, 2010 5:55 pm
Chris Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Теленовели од Мексико

Теленовели од Мексико

Модератори: Bobi, LucasScott, Beauty
1849010LAS TONTAS NO VA...
Пон Дек 06, 2010 10:34 pm
Missy Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Теленовели од Венецуела

Теленовели од Венецуела

Модератори: Bobi, LucasScott, Beauty
45689REINA DE CORAZON...
Сре Ное 24, 2010 3:09 am
Chris Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Теленовели од други земјиМодератори: Bobi, LucasScott, Beauty
492266BINBIR GECE, Kan...
Пон Дек 06, 2010 2:10 am
Phillip Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Латиноамерикански актери

Коментирајте ги улогите на латиноамериканските актери.

Модератори: Bobi, Beauty
33805Felipe Colombo...
Нед Aвг 29, 2010 6:15 pm
Thiago Bedoya Aguero Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Латиноамерикански актеркиМодератори: Bobi, Beauty
721733Lucero
Нед Ное 28, 2010 2:10 pm
Chris Видете го последното мислење

Download

 
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Прајмтајм СерииМодератори: Bobi, LucasScott, Beauty
829MELROSE PLACE vo...
Нед Мар 07, 2010 9:04 pm
LucasScott Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

ТеленовелиМодератори: Bobi, LucasScott, Beauty
81163CUANDO ME ENAMOR...
Пет Окт 08, 2010 6:26 pm
Lucero`Adela`Thalia Видете го последното мислење

Филм

 
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Дебата за филмовите

Американски, латино американски, балкански па дури и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.

Модератори: Bobi, Beauty
121354Филмски новитети...
Саб Дек 04, 2010 6:50 pm
Bobi Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

АкцијаМодератори: Bobi, Beauty
1165ANGELS AND DEMON...
Чет Мај 20, 2010 4:57 pm
Michael Myers Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

КомедијаМодератори: Bobi, Beauty
29202SHE'S OUT OF MY ...
Нед Ное 07, 2010 10:44 pm
The Cold One Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

ХорорМодератори: Bobi, Beauty
1756A NIGHTMARE ON E...
Вто Окт 05, 2010 12:44 am
Michael Myers Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

ДрамаМодератори: Bobi, Beauty
30350ESTE E O RITMO D...
Нед Aвг 22, 2010 1:29 am
Blair Waldroft Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Македонски ФилмовиМодератори: Bobi, Beauty
10138Мајки | 2010
Пон Ное 15, 2010 8:15 pm
Missy Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Цртани ФилмовиМодератори: Bobi, Beauty
1894THE SPONGE BOB...
Саб Сеп 04, 2010 11:37 pm
AnDzII Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Анимирани ФилмовиМодератори: Bobi, Beauty
14113A CHRISTMAS CARO...
Саб Jул 31, 2010 10:08 pm
Thiago Bedoya Aguero Видете го последното мислење

Музика

 
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

МакедонскаМодератори: Bobi, Beauty
331613Каролина Гочева...
Нед Дек 05, 2010 2:00 am
Chris Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

БалканскаМодератори: Bobi, Beauty
23225Песнарка ( текст...
Саб Ное 27, 2010 1:30 am
igorao85 Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

СтранскаМодератори: Bobi, Beauty
43667Miley Cyrus
Вто Ное 23, 2010 9:59 pm
sexandthecity15 Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Музиката од сериите

Уживајте и коментирајте ги музичките парчиња.
Модератори: Bobi, Beauty
2144Коментари, барањ...
Нед Окт 17, 2010 6:32 pm
Thiago Bedoya Aguero Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

DownloadМодератори: Bobi, Beauty
2186DAVID BISBAL
Саб Aвг 07, 2010 11:59 pm
Ani_db Видете го последното мислење

Општи теми од животот

 
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Литература и ДрамаМодератори: Bobi, Beauty, Ana-Marija
14648Кои странски јаз...
Вто Ное 23, 2010 5:11 pm
Burrows Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

ФамилијаМодератори: Bobi, Beauty, Ana-Marija
5240Брат/Сестра
Сре Ное 17, 2010 8:10 pm
AnDzII Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Љубов и сексМодератори: Bobi, Beauty, Ana-Marija
8415Сексуални ориент...
Нед Окт 03, 2010 1:51 am
The Princes Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

МистерииМодератори: Bobi, Beauty, Ana-Marija
18180Тоше Проески - С...
Чет Ное 25, 2010 9:26 pm
emu6 Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Мода и убавинаМодератори: Bobi, Beauty, Ana-Marija
12218Светски модни ик...
Пон Ное 22, 2010 8:55 pm
emu6 Видете го последното мислење

Забава

 
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

КомпјутериМодератори: Bobi, Beauty
16562Фејсбук, ХајФајф...
Чет Ное 18, 2010 1:17 am
22а Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Оф Топик

Место за дружење и зборување за различни "off topic" теми.
Модератори: Bobi, Beauty
738785Што слушате во м...
Пон Дек 06, 2010 2:49 pm
The Princes Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Вебновели

Коментирајте на вебновелите поставени од нашите членови.

Модератори: Bobi, Beauty
14358Коментари на 20 ...
Сре Aвг 18, 2010 6:29 pm
Bond Girl Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Игри

Забавувајте се со нашите игри во врска со серии и теленовели.

Модератори: Bobi, Beauty
262779Или/Или
Пон Дек 06, 2010 5:03 pm
Missy Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Анкети и Анализи

Гласајте и одговарајте на дадените прашањата.
Модератори: Bobi, Beauty
512011Што гледавте пос...
Сре Дек 01, 2010 7:16 pm
Michael Myers Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Фотографии

Фото галерија на серии и теленовели.
Модератори: Bobi, Beauty
46966Soy Tu Duena
Пет Aвг 27, 2010 5:02 pm
LUCERO_Fan Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

АРХИВА30110168А1 телевизија (2...
Нед Ное 14, 2010 12:18 pm
22а Видете го последното мислење
.Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

ТВ Форум Награди 2008/09Модератори: Bobi, Beauty
24769ТВ промашување н...
Нед Aвг 23, 2009 12:13 am
LUCERO_Fan Видете го последното мислење
.Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Портал новостиМодератори: Bobi, Beauty, Losteech
199994ТИНЕЈЏЕР ПЛАЧЕ К...
Пет Јун 04, 2010 2:11 pm
Michael Myers Видете го последното мислење
ТВ Форум Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 83234 мислења
Постојат b>1458 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е AnahiGiovana
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 73 во Пет Фед 05, 2010 9:17 pm

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: ankii (24), Chris (30), dafina (26), Damjan (24), iva_macedonia (25)
Legend : [ Администратор ][ Супер Модератор ][ Модератор ][ Вип Форумџија ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен