Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeШто те мачи во моментов ? Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Што те мачи во моментов ?

Go down 
+17
Simonka19
Serena Van der Woodsen
Missy
Rebellious angel
solange
Maxime
dijanape
Blair Waldroft
Ana-Marija
Beauty
Bobi
iva_macedonia
Pitt
LucasScott
Chris
Losteech
viktorija
21 posters
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
viktorija
Член
Член
viktorija


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 291
Birthday : 1992-04-10
Age : 32
Location : Дома!
Registration date : 2009-07-17

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСаб Aвг 01, 2009 3:58 am

Тука можеме да ги решаваме нашите проблеми ... да бараме и нормално да даваме совети !!!
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСаб Aвг 01, 2009 4:22 am

Дали да си легнам или не? Што те мачи во моментов ? 353532
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
viktorija
Член
Член
viktorija


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 291
Birthday : 1992-04-10
Age : 32
Location : Дома!
Registration date : 2009-07-17

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСаб Aвг 01, 2009 4:30 am

Па ако немаш попаметна работа легниси .... гледам јас на чет никој нема и ништо друго не ми преостанува
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСаб Aвг 01, 2009 11:17 am

Ме мачат многуте идеи за ново лого за форумов Што те мачи во моментов ? 996773
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСаб Aвг 01, 2009 11:35 am

Иам идеја, не ставај серии и новели ко се актуелни кај нас (затоа што сега изгледа штуро само со 4 лика од никакви серии), туку оние кои се актуелни во светот. И нека има поголем избор, нека бидат измешани и преплетени, да има од секоја продукција по една новела и неколку популарни американски. Што те мачи во моментов ? 327923
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСаб Aвг 01, 2009 12:59 pm

За жал веќе го направив со серии што се кај нас актуелни и ке морам сега да го поставам затоа што се измачив многу, флеш е

али ке ја зачувам основата за подоцна само да ги сменам обијектите (сериите)
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Pitt
Топ постер
Топ постер
avatar


Male Број на мислења : 1074
Registration date : 2009-08-21

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeПон Aвг 31, 2009 7:52 pm

Во моментов заборавив на сите ситни,неважни проблеми,бидејќи веќе ми се појави првиот поголем проблем на почетокот на учебната година.
Кога е во прашање образованието,отсекогаш повеќе ме привлекувала теоријата,а истовремено имам проблеми со математиката,што ми беше и предизвик да се запишам на Економски смер.Подоцна ја увидов грешката,па решив да се презапишам на Правен.
Очекував дека таа процедура ќе се заврши успешно уште во првата работна недела,додека не се увиди евиденцијата за целокупниот број на учениците,но се испостави дека не сум во право.Добив информации дека треба да чекам најмногу еден месец за да дознаам дали воопшто има шанса да се префрлам на Правен смер,иако не се исклучува можноста и да не се успее,што додатно ме иритира и ми ја зголемува нервозата.Дадениот временски период за чекање и не е најлошото нешто во случајов,туку материјалот што ќе го пропуштам доколку префрлањето заврши успешно,со оглед на тоа дека голем дел од истиот е различен кога се во прашање двата смера!
Вратете се на почетокот Go down
iva_macedonia
Топ постер
Топ постер
iva_macedonia


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1193
Birthday : 1994-07-26
Age : 29
Location : Пробиштип
Registration date : 2009-03-11

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeПон Aвг 31, 2009 8:13 pm

Ееее не се секирај...ќе те префрлат.Можеби нема да трае таа процедура долго па така нема да изгубиш многу од материјалот.Мене ме мачи првиот ден во средно училиште утре...Некако многу бргу ми помина летото и кога се сетам дека веќе нема спиење до колку сакам и дека ќе залади...........САКАМ ЛЕТО ПАК Што те мачи во моментов ? 954560
Вратете се на почетокот Go down
Pitt
Топ постер
Топ постер
avatar


Male Број на мислења : 1074
Registration date : 2009-08-21

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeПон Aвг 31, 2009 8:34 pm

Хехе,кога се наближува крајот на распустот,секогаш добивам желба за училиште,но тоа не е случај и оваа година.Уште не завршил,а јас едвај го чекам следниот распуст.
Што се однесува до тоа,дека утра стартуваш во нова средина,запознаваш нови личности,не се плаши.И јас на почетокот имав трема,но уште истиот ден исчезна,бидејќи очигледно и останатите беа уплашени,и не сигурни,па не беше тешко уште истиот ден да се спријателиме и опуштиме.
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeПон Aвг 31, 2009 8:42 pm

iva_macedonia напиша:
Ееее не се секирај...ќе те префрлат.Можеби нема да трае таа процедура долго па така нема да изгубиш многу од материјалот.Мене ме мачи првиот ден во средно училиште утре...Некако многу бргу ми помина летото и кога се сетам дека веќе нема спиење до колку сакам и дека ќе залади...........САКАМ ЛЕТО ПАК Што те мачи во моментов ? 954560

Леле кешки јас пак да бидам прва година, ептен беше јако чувството, ама скоро сите се познававме па немавме толку голема терма. Инаку јас сум на општи (гимназиски) смер.

Леле.. утре бе Што те мачи во моментов ? 272815 Што те мачи во моментов ? 557897 иначе втора смена ќе бидам, така да, две/три серии мора да се снимаат Што те мачи во моментов ? 462314
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeПон Aвг 31, 2009 8:59 pm

Можеби најголем страв за секој тинејџер е тргнувањето во средно, али без гајле, чудната атмосфера трае смао неколку дена и после се е навика.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeПон Aвг 31, 2009 10:08 pm

Леле кога ке се сетам на првиот ден во гимназија се ми се превртува во стомакот, прво се запишав во Јосип Броз Тито и средината ептен ми беше нова, сепак Ѓорче-Центар е голема релација така да не знаев речиси никој, ок ми беше се како што одеа школските денови, но една смс порака која ја добив на досадниот час по хемија ми смени се Што те мачи во моментов ? 462314 мојата најдобра другарка која се запиша во Кочо Рацин каде што беа и сите од основно кој ги познавав, ми кажа дека сите се собрале и заедно уживаат на екскурзија во Катланово, се сетив како убаво си поминував со тие луге и веќе следниот ден се правев болен за не се вратам во Броз Што те мачи во моментов ? 462314 и така после една недела си се префрлив во Кочо кое иако не може да се спореди со претходното,пријатели си се пријатели

а што се однесува за сега, си имам јас уште еден месец одмор, мене часовите ми почнуваат од Октовмри
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeПон Aвг 31, 2009 10:46 pm

Beauty напиша:
Можеби најголем страв за секој тинејџер е тргнувањето во средно, али без гајле, чудната атмосфера трае смао неколку дена и после се е навика.
абе секој ден има да ти биде интересно
леле јас сакам па среднооооо Што те мачи во моментов ? 954560 многу убаво ми беше
NateArchibald напиша:


Леле кешки јас пак да бидам прва година, ептен беше јако чувството, ама скоро сите се познававме па немавме толку голема терма. Инаку јас сум на општи (гимназиски) смер.

Леле.. утре бе Што те мачи во моментов ? 272815 Што те мачи во моментов ? 557897 иначе втора смена ќе бидам, така да, две/три серии мора да се снимаат Што те мачи во моментов ? 462314
симни си некој серии јаки и ако имаш лап топ у школо монтирај се и гледај Што те мачи во моментов ? 996773
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeПон Aвг 31, 2009 10:56 pm

M@RKO напиша:
симни си некој серии јаки и ако имаш лап топ у школо монтирај се и гледај Што те мачи во моментов ? 996773

Хаха не сум до толку очаен поради тоа, најмалку гледам на тоа колку серии ќе изгледам. И лани во текот на годината имав време за сите серии Што те мачи во моментов ? 24632 Што те мачи во моментов ? 24632 Што те мачи во моментов ? 24632
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 9:57 pm

Јас лани на факултет си гледав Ангели, има плазми насекаде во бифето и сите гледаа баш тогаш ме изненади популарноста на серијата со оглед на тоа дека уште беше нова и на почеток, кога ке фалеше некој на час професорите со потсмеф си коментираа Ангели не завршиле уште Што те мачи во моментов ? 136792
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija


Female Zodiac : Virgo Број на мислења : 1477
Birthday : 1993-09-21
Age : 30
Location : Canada
Registration date : 2008-09-08

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 2:41 am

Што те мачи во моментов ? 24632 Kris me iznasmea Што те мачи во моментов ? 462314 Што те мачи во моментов ? 462314 Што те мачи во моментов ? 462314
Inaku u momentov me machat mnogu raboti,ali najmnogu me machi toa sho ushe ne sum zapishana u skolo(problem so glupiot kanadski skolski sistem Што те мачи во моментов ? 983662 )
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 11:25 am

ц ц ц и сега кога ке се запишеш? и таму почнува во исто време школството така? ке си најдеш одма сродна душа Што те мачи во моментов ? 327923
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 11:28 am

A што мајка бараш во Канада?
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 11:40 am

Леле Дани прашањево ти е Што те мачи во моментов ? 353532 си се пресила може има приватни причини кој не се за на форум Што те мачи во моментов ? 327923
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 12:27 pm

Beauty напиша:
A што мајка бараш во Канада?

Божеее... па приватно живее во Канада, што ќе цркне овде во пустава Македонија Што те мачи во моментов ? 310904
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 2:23 pm

Ние гледам сите изпоцркавме веќе Што те мачи во моментов ? 24632 Што те мачи во моментов ? 24632 Што те мачи во моментов ? 24632
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
iva_macedonia
Топ постер
Топ постер
iva_macedonia


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1193
Birthday : 1994-07-26
Age : 29
Location : Пробиштип
Registration date : 2009-03-11

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 4:54 pm

Море да не се жалеме и ние Што те мачи во моментов ? 353532
Вратете се на почетокот Go down
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija


Female Zodiac : Virgo Број на мислења : 1477
Birthday : 1993-09-21
Age : 30
Location : Canada
Registration date : 2008-09-08

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 3:14 am

Tuka na 9ti sep pocnuvaat a Dani se preseliv u Kanada radi bolja idnina Што те мачи во моментов ? 353532
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 12:44 pm

ЛОЛ Што те мачи во моментов ? 353532
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Blair Waldroft
Успешен Член
Успешен Член
Blair Waldroft


Female Zodiac : Taurus Број на мислења : 836
Birthday : 1994-04-26
Age : 30
Location : In a Gossip world
Registration date : 2009-08-07

Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 7:25 pm

Sto pi si ne mi e doma:):(
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Што те мачи во моментов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што те мачи во моментов ?   Што те мачи во моментов ? I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што те мачи во моментов ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 7Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Оф Топик-
Отиди до: