Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeБАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат

Go down 
+25
ankii
coco-tdp-mdf
viktorija
ilce
Mimi
Edit*Sabine*Susa
Adolfo
dijan4e
Elisa
iva_macedonia
Bayron
dijanape
nightspy
angeli
Chris
gaby
*JaNa*
solange
Rebellious angel
LucasScott
Posh Girl
Beauty
Burrows
Bobi
Игор
29 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
Rebellious angel


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1799
Birthday : 1989-08-22
Age : 34
Registration date : 2008-09-23

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 04, 2009 9:48 pm

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 521588 Леле, супер! БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 613471 И онака не стигнувам да ја гледам на нет. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 871427 А, од каде знаеш? БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 77841 И место која серија би одела? БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 77841
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/anapetrovik89
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 04, 2009 9:52 pm

Super,uste ke si ja gledam DELFIIII БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 722953 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 722953
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 04, 2009 9:58 pm

Rebellious angel напиша:
БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 521588 Леле, супер! БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 613471 И онака не стигнувам да ја гледам на нет. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 871427 А, од каде знаеш? БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 77841 И место која серија би одела? БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 77841

На еден хрватски форум објавија, после Флор ќе почне.
Вратете се на почетокот Go down
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
Rebellious angel


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1799
Birthday : 1989-08-22
Age : 34
Registration date : 2008-09-23

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 04, 2009 10:06 pm

Претпоставував дека може после Флор да почне, ама тоа не е толку скоро. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 165556 Тоа е за 5-6 месеци. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 165556 Ама добро, кога - тогаш, важно да ја даваат. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 871427
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/anapetrovik89
*JaNa*
Член
Член
*JaNa*


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 276
Birthday : 1995-04-09
Age : 29
Registration date : 2008-08-11

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 04, 2009 10:15 pm

Epa Flor treba da zavrsi nekade vo Juli kolku sto presmetav jas.. uste okolu 110 epizodi ima...
Вратете се на почетокот Go down
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
Rebellious angel


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1799
Birthday : 1989-08-22
Age : 34
Registration date : 2008-09-23

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 04, 2009 10:18 pm

Не би требало. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 871427

*JaNa* напиша:
Epa Flor treba da zavrsi nekade vo Juli kolku sto presmetav jas.. uste okolu 110 epizodi ima...
Да, така нешто. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 871427 Па, толку се, околу 5-6 месеци. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 871427
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/anapetrovik89
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 04, 2009 10:27 pm

Kako што знам, информацијата не е сигурна, а плус и да почне серијава, сигурно не се глупи ОБН од јули да ја дадат, него од септември ќе иде. Има ОБН на Кејблтел?
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 04, 2009 10:38 pm

Beauty напиша:
Има ОБН на Кејблтел?
Нема БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 327923
Инаку многу многу многу ми е драго што ќе ја пуштат серијава!
Едноставно неможам да дочекам! БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 722953
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 04, 2009 10:55 pm

Beauty напиша:
Kako што знам, информацијата не е сигурна, а плус и да почне серијава, сигурно не се глупи ОБН од јули да ја дадат, него од септември ќе иде. Има ОБН на Кејблтел?

Ќе ја пуштат 100%, ОБН изврши добра стратегија сите серии ги пуштија, 100% ќе одат и Ангели двете сезони, не се тие како нас да прекинуват, се си прикажуваат маратонски не им е гајле дали е стара или нова серијата.

А не овие А1 ги пропуштија и Флор и Пиратска душа туку директно на Ангелите отидоа и ништо не видовме БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 353532
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 04, 2009 11:14 pm

Демек Хана Монтана сега била тин серија, па затоа не даваат други, многу се ненормални, а немаме друга телевизја што дава тин серии, па затоа и во А1 ќе се молиме
Вратете се на почетокот Go down
gaby
Успешен Член
Успешен Член
gaby


Female Број на мислења : 861
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-30

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 4:40 pm

А од Хана Монтана уште колку епизоди останаа? Ако Ангели иде на А2 како што најавија тогаш не знам што што ќе даваат во овој термин.
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 7:00 pm

И јас мислам дека Ангели ќе иде кога ќе заврши Хана, може сакале да оди оваа тин серија па после Ангели, демек не 2 тин серии во едно време. Кај нас 100% само 2 сезони од ХАНА ќе бидат прикажани, зашто третата во Америка почна пред 3-4 месеци, значи третата нема да оди на А1, а вкупно 1 и 2 има оиколу 52 епизоди мислам.
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:56 pm

Од понеделник во 20:30 на МТМ со реприза во 14 часот започнува колумбиската ЧИТАЧКА со што се заокружува бројот 15 на рекордни премиерни латино теленовели во Македонија

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 2002-La%20lectora%20s%20.%20V.Orozco



Исто така има некои измени во теленовелите од идната недела, репризата на Лалола е од 9:30 на А2, а на Машка чест од 10:45 на А2
АНАЛИ ќе оди од понеделник до четврток во 20 часот со реприза во 11:15
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 12:05 am

Ej супер баш ми одговара и репризата на Анали
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 12:18 am

Леле фала богу да прочитам на форумов дека некој ке ја гледа Анали, некако не гледам заинтертесираност од ваша страна, а штета пошто е квалитетна серија!
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 12:50 am

Chris напиша:
Леле фала богу да прочитам на форумов дека некој ке ја гледа Анали, некако не гледам заинтертесираност од ваша страна, а штета пошто е квалитетна серија!

И јас реков дека ќе почнам да ја следам, до каде што ќе биде возможно, првата епизода ми е гледана и ми е просечна, е сега натака...
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 12:55 am

Mene mi stana odvratna serijava od koga pocna da se prikazuva vo Srbija i vidov koi ja obozavaat БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 353532 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 462314
Ama sepak,ke ja gledam prvata epizoda!
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 12:59 am

Епа добро е, јас дека не бев долго време на форумов па не знаев дали има заинтересираност ама како што гледам сега имало БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 433111 ептен ми се допаднаа двете регетон песни што ги пуштаат во промото има една на почеток и една на крај кога се појавува БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 606675 очекувам многу од серијава
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 1:04 am

Chris напиша:
Епа добро е, јас дека не бев долго време на форумов па не знаев дали има заинтересираност ама како што гледам сега имало БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 433111 ептен ми се допаднаа двете регетон песни што ги пуштаат во промото има една на почеток и една на крај кога се појавува БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 606675 очекувам многу од серијава

Во случај ако ја немаш:
http://www.4shared.com/file/90572148/6d243b77/El_Rostro_de_Analia_-_Doble_vida.html
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 1:11 am

Леле фала фала ја немав, немам ништо за серијава деновиве сум позафатен па не чепкав по нетот БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 433111 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 613471
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 1:38 am

И јас ќе ја погледнам АНАЛИ, сепак е сатвена во ептен ударен термин на Сител и таман после Бурата ова ќе се фати и ќе се гледа. Песната е нешто досега невидено според мене, најубава песничка, ме потсетува на песната од Анастасија
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 3:21 pm

Конечно серија со весела песна на ентрадата БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 613471 веќе ми се повраќа од песни бавни и лигави од типот на онаа што иде кај TEEP
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
angeli
Член
Член
angeli


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 216
Birthday : 1995-08-07
Age : 28
Registration date : 2008-12-21

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 7:52 pm

Beauty напиша:
И јас ќе ја погледнам АНАЛИ, сепак е сатвена во ептен ударен термин на Сител и таман после Бурата ова ќе се фати и ќе се гледа. Песната е нешто досега невидено според мене, најубава песничка, ме потсетува на песната од Анастасија

ми2 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 199885 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 199885 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 199885 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 199885
Вратете се на почетокот Go down
gaby
Успешен Член
Успешен Член
gaby


Female Број на мислења : 861
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-30

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 8:23 pm

Beauty напиша:
И јас ќе ја погледнам АНАЛИ, сепак е сатвена во ептен ударен термин на Сител и таман после Бурата ова ќе се фати и ќе се гледа. Песната е нешто досега невидено според мене, најубава песничка, ме потсетува на песната од Анастасија
И мене ми се допаѓа многу песната конечно нешто помодерно, тие народните не ги сакам многу иако за мене и не е нешто невидено т.е. нечуено бидејќи регетон си слушам интензивно изминативе неколку години. А за серијава терминот е добар можно е да гледам кога сум дома. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 367412
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 06, 2009 9:13 pm

Ау ја сум полн со регетон дома, тоа ми е еден од омилените жанрови на музика!
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Sponsored content





БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА-
Отиди до: