Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeКоја е вашата омилена пејачка? - Page 2 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Која е вашата омилена пејачка?

Go down 
+18
Simonka19
Gabrielle
Reese Witherspoon
Eva
Burrows
Chris
Allen Cruz
Elen4e
iva_macedonia
angeli
Maje
dijanape
Elisa
s1mone
Rebellious angel
solange
Bobi
Beauty
22 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2

Омилена наша пејачка
 Калиопи
 Тамара
 Каролина Гочева
 Елена Ристеска
 Дани
 Александра Пилева
 Кристина Арнаудова
Види ги резултатите
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 2:41 pm

ME SEKOJA PESNA I E UBAVA OSOBENO RUZA RUZICE
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 2:43 pm

Спотот за Умирам без тебе ми е еден од најлошите на Каро,има многу подобри Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 996773
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 3:58 pm

Елена Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 433111 , и Каролина си ја обожавам уште од мал, ама Елена повеќе удара накај мојот вкус
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 4:23 pm

Bobi напиша:
Деновиве цело време го гледам оној спот на песната „Умирам без тебе“ ептен ја сакам и песната а воедно тој и е еден од поубавите спотови Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 722953

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 521588 Тој спот мене ми е многу хорор. Не ми се допаѓа баш.
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 4:26 pm

Meне ми ме најлош спот на каролина, навистина за мене и нема некоја логика, дури можеби и морбидна содржина. Нејзин најубав спот и најтопол дефинитивно Штом сакаш, со коњите
А на Елена најтопол спот во школото - Не сакам да кријам
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 4:27 pm

Не сакам да кријам ми е омилена песна од Елена Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 722953 А штом сакаш од Каролина Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 24632
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 4:29 pm

Де бре зошто не ви се свиѓа мене баш ми е оригинален, малце поинаков, а може оти и Домаќинките ги имаше Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 24632
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 5:23 pm

Леле да, Кили педерот ги гледаше Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 24632
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 15, 2009 5:27 pm

Зашо Коли педерот? Кили е наркоман прва класа
Вратете се на почетокот Go down
Eva
Баниран
Баниран
Eva


Female Број на мислења : 58
Registration date : 2009-06-23

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeВто Јун 23, 2009 2:56 pm

леле јас помислив ќе дадете анкета од некои странски пеачки вие.... Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 73826
иначе никоја од овие не ми е омилена, али навремено и ги слушам песните на Елена, а и најсимпатична ми е од сите македонски пеачки!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.somewhere-bee.blogspot.com
Reese Witherspoon
Нов Член
Нов Член
Reese Witherspoon


Female Zodiac : Scorpio Број на мислења : 65
Birthday : 1995-11-05
Age : 28
Registration date : 2009-03-13

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 08, 2009 12:10 am

Не слушам многу македонска музика и ако слушам тоа е Каролина. Многу е убава и има прекрасни песни и спотови. И Елена е супер ама Каролина ми е подобра од неа Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 871427
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 08, 2009 1:02 am

Ајде уште малку и конечно новиот ПОП албум од Каролина - рекоа декември, се кладам дека ќе биде фебруари/март 2010. Мислам дека ова ќе биде најмодерниот нејзин албум после четирите сосем различни албуми.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 08, 2009 2:05 am

Едвај чекам, не ми се свиѓаше последниов албум што го имаше
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Gabrielle
Нов Член
Нов Член
Gabrielle


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 11
Birthday : 1993-04-05
Age : 31
Registration date : 2009-11-13

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 10:45 pm

Од понудените, -Дани..
останатите не ми се нешто нај
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19
Нов Член
Нов Член
Simonka19


Број на мислења : 32
Registration date : 2009-02-01

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 12:27 pm

Од анкетата ми е Елена,а иначе ми се Софија Манева и Орнела
Вратете се на почетокот Go down
Michael Myers
Успешен Член
Успешен Член
Michael Myers


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 681
Birthday : 1993-08-19
Age : 30
Location : Skopje
Registration date : 2009-10-11

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 14, 2009 9:53 pm

Не слушам многу македонска музика ина4е се знае Слаткар, Дани, Супер хикс.
Вратете се на почетокот Go down
iva_macedonia
Топ постер
Топ постер
iva_macedonia


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1193
Birthday : 1994-07-26
Age : 29
Location : Пробиштип
Registration date : 2009-03-11

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 14, 2009 11:47 pm

Респект за златната средина
Вратете се на почетокот Go down
Pitt
Топ постер
Топ постер
avatar


Male Број на мислења : 1074
Registration date : 2009-08-21

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 15, 2009 12:16 am

Каролина,без конкуренција.
Вратете се на почетокот Go down
Blair Waldroft
Успешен Член
Успешен Член
Blair Waldroft


Female Zodiac : Taurus Број на мислења : 836
Birthday : 1994-04-26
Age : 30
Location : In a Gossip world
Registration date : 2009-08-07

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 2:23 pm

Калиопи-Да зборувам реално,има огромни гласовни можности.Прекрасен вокал,но што ќе и е се тоа ако карактерот и однесувањето и се нула....
Тамара-Ја занема неа,или јас доволно не ја следам:?Дали 2-3 песни и знам..
Каролина Гочева-Ја почитувам од секогаш,е сега тоа за смртта на Тоше.Зависи се тоа од личноста.Јас никогаш не плачам пред другите бидејки тоа е дел од мојата гордост што си ја мразам,,но оној кој вистински тагува го прави тоа без сведоци..
Елена Ристеска-Ух.тешко.За неа имам стекнато многу лошо мислење и не планирам да си го повлечам..
Дани-Добра глас,меѓутоа не ми е омилена во никој случај....Прави добри песнички но се ми е така минливо....
...Така да мојот глас оди кај Каролина..За другите две немам ниту позитивни,ниту негативни критики...:)
Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 996773
Вратете се на почетокот Go down
Richi
Нов Член
Нов Член
avatar


Male Zodiac : Capricorn Број на мислења : 19
Birthday : 1994-01-17
Age : 30
Location : Кавадарци
Registration date : 2010-07-19

Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitimeПет Jул 30, 2010 2:46 am

Калиопи - е најквалитетен вокал од споменативе, но некако слабо се пробива на македонскава „естрада“ (ако можам да ја наречам естрада) и не е толку популарна во Македонија колку што е популарна во Србија или пак Хрватска. Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 979787

Тамара - 50-50 понекогаш многу знае да се филма и да се занесува.

Каролина Гочева - според мене во моментов Каролина е единствената ЅВЕЗДА во Македонија, и глас и стас ( јас и онака само неа, Тоше и Калиопи ги сметам за пејачи во Македонија, за разлика од овие аматерите шо се појавуваат на ТВ - преку една ден нов пејач - никој не сака да копа на лозјето, сите пејачи станаа ) { Се некои марсовци се појавуваат, затоа и Шоубизнисот ни е досаден како пролив } Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 299627

Елена Ристеска - Добар вокал ама многу е спонзоруша! Изгледа само од спонзорства живее! Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 830483

Дани - супер е она, си пее и си свирка и не се замара. Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 327923

Александра Пилева - исто и Пилева ја ценам колку и Каролина, ама ја нема нешто во последно време. Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 367412

Кристина Арнаудова - Скина-Загина, заборавив дека постои, арно сте ја напишале тука Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 462314
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена пејачка?   Која е вашата омилена пејачка? - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Која е вашата омилена пејачка?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Оф Топик-
Отиди до: