Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeБАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат

Go down 
+33
sexandthecity15
Gaby Espino Fan
MK fan
janevskir
somebody new
LUNA
Lucero`Adela`Thalia
dijanape
PsyGirl
Bojan
Игор
*JaNa*
tekken
gaby
Edit*Sabine*Susa
Blair Waldroft
Mimi
Ana-Marija
rak
Adolfo
Pitt
Rebellious angel
ilce
Missy
iva_macedonia
Burrows
Beauty
Bayron
Bobi
Posh Girl
Chris
LucasScott
solange
37 posters
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeСре Ное 18, 2009 1:39 am

И јас ќе гледам, Жаклина пак си ја засакав БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 462314 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 505725 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 505725
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeСре Ное 18, 2009 1:50 am

Акоо, морам да ја гледам. Плус и на ДВД ќе ја снимам БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 722953
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeСре Ное 18, 2009 2:25 am

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 24632 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 24632 епа топ, заедно ке ја гледаме сите
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Posh Girl
Топ постер
Топ постер
Posh Girl


Female Zodiac : Sagittarius Број на мислења : 3132
Birthday : 1990-12-08
Age : 33
Registration date : 2008-08-19

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeСре Ное 18, 2009 2:28 pm

Jas snosti gledav Amor Real. Se sokirav koga vidov deka ja davaat serijava. Ne znaev. Ne procitav na forumov.
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeЧет Ное 19, 2009 9:11 pm

Само што почнува последната 95 епизода наAmor Real, на ДМ Сат.
Потсетување, серијата започна пред точно три дена. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 996773
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeЧет Ное 19, 2009 9:32 pm

Интересна работа БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 462314
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Posh Girl
Топ постер
Топ постер
Posh Girl


Female Zodiac : Sagittarius Број на мислења : 3132
Birthday : 1990-12-08
Age : 33
Registration date : 2008-08-19

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeЧет Ное 19, 2009 9:39 pm

А утре ке почне нова серија или????
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeЧет Ное 19, 2009 9:40 pm

Не знам дали почнува, ништо чудоно и сега одма да почне БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 996773
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 12:38 am

По завршувањето на -Dame Chocolate- на српската Фокс започнува колумбиската серија LADRON DE CORAZONES.

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Ladrondecorazones
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 1:26 am

Која е глумицава познато делува
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Bayron
Член
Член
avatar


Male Број на мислења : 449
Registration date : 2008-08-20

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 1:32 am

Chris напиша:
Која е глумицава познато делува
Lorena Rojas (El cuerpo del deseo, Pecados ajenos) БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 272416
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 1:36 am

Лорена Рохас македонската публика ја гледаше само во EL CANDIDATO теленовелата, другиве нејзини од Телемундо не се давани кај нас, а не верувам и оваа да се дава кај нас, старото Телемундово не доаѓа кај нас. Инаку имам читано дека е добра серијава, а? И нема многу епизоди
Вратете се на почетокот Go down
Bayron
Член
Член
avatar


Male Број на мислења : 449
Registration date : 2008-08-20

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 2:09 am

да, та el candidato се и код нас раније емитовала по локалним телевизијама, као и como en el cine на zone romantici, али је код нас у србији, као и по свету, ипак најпознатија по el cuerpo del deseo и pecados ajenos..
супер је серија, ја сам прошле године погледао пар епизода, има укупно 141.еп.. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 327923
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 2:13 am

Па таа серија доколку би одела на Фокс, ќе оди рано наутро, што значи многу од тие форумџии кои се загреани нема да ја гледаат заради терминот. И кај нас е така, се чека да се види што ќе откупи А1 во 9 часот наутро, па после никој не ја гледа таа серија.
Тој термин - утринскиот според телевизиите е планиран за пензионери, затоа не даваат ни дневна реприза.
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 2:25 am

Како не даваат?
Од EJ има реприза секое попладне и во сабота.
Инаку веќе знам што ќе оди по истата на А1/2. Не смеам да кажам ама очигледно е БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 996773
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 2:28 am

Нема од Хураменто реприза веќе попладне на А2, има од хрватската реприза.
Инаку, што ако кажеш, ни А1 ги интересира дали некој знае или не, они и така ќе ја пуштат серијата, а нити некој знае кој се крие зад LucasScott БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 24632 Не се замара А1 сигурно со форумов.
Ајде де кажи, Dame Chocolate синхронизирана?
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 2:41 am

Значи тој што ме информира знае за форумов, знае дека сум ЛС, чита мислења, зачленет е ама нема мислења. Значи нема да кажам ништо бидејки така ќе го загубам правото да дознавам прв. Иако стварно не знам зашто тоа го прават топ сикрет, ама ете така е. Мора да бидеам дискретен.
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 2:43 am

Ма облог давам дека се или Слатка тајна (DC) или Скршено срце (CP) БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 871427
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 12:35 pm

Ма не ми треба која и да е, кое фајде од серија која се емитува во тој термин БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 372430
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 10:09 pm

Интересно е тоа што во последно време Телемунди ги дистрибуира новелите на TVN т.е од Чиле, оние кои едноставно имам огромен мерак да ги гледа, па со оглед на тоа што ние откупуваме од Телемундо може ќе видеме нешто некад БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 942774
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 10:17 pm

Тешко. Побрзо ќе ги видиме Аси и Сила отколку тие од Чиле.
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 10:27 pm

Beauty напиша:
Тешко. Побрзо ќе ги видиме Аси и Силa отколку тие од Чиле.

What?! БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 557897
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 10:29 pm

Туркси новели БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 24632 Освен Ѓумуш и Шехерезад, и овие се турски новели. АСИ е веќе хит во Бугарија, па не би ме чудело и кај нас да дојде, сега канал 5 да ја земе АСИ БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 24632
Инаку АНГЕЛОТ ќе оди од вторник до петок во 19.40 отсега.
Шехера и Ѓумуш пореметија се можно досега.
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 10:42 pm

Beauty напиша:
Туркси новели БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 24632 Освен Ѓумуш и Шехерезад, и овие се турски новели. АСИ е веќе хит во Бугарија, па не би ме чудело и кај нас да дојде, сега канал 5 да ја земе АСИ БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 24632
Инаку АНГЕЛОТ ќе оди од вторник до петок во 19.40 отсега.
Шехера и Ѓумуш пореметија се можно досега.

Гнаси ниедни! Немам веќе коментар, Сител е посебно ПРЕГОЛЕМО СРАЊЕ! БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 195609 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 195609

Сега „Магија“ ќе треба да ја чекам плус уште некое одредено време, значи СЕ‘ закочија, сите планови БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 665558 БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 665558
Вратете се на почетокот Go down
Bayron
Член
Член
avatar


Male Број на мислења : 449
Registration date : 2008-08-20

БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 10:42 pm

NateArchibald напиша:
Интересно е тоа што во последно време Телемунди ги дистрибуира новелите на TVN т.е од Чиле, оние кои едноставно имам огромен мерак да ги гледа, па со оглед на тоа што ние откупуваме од Телемундо може ќе видеме нешто некад БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 942774
Telemundo Internacional ОДУВЕК дистрибуира теленовеле које производи TVN Chile.. БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат 598260
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат Empty
ПишувањеПредмет: Re: БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат   БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
БАЛКАН: Новости за теленовелите кои доаѓаат
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА-
Отиди до: