Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeДебелката Бриџит се враќа! Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дебелката Бриџит се враќа!

Go down 
АвторПорака
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Дебелката Бриџит се враќа! Empty
20090928
ПишувањеДебелката Бриџит се враќа!



Дебелката Бриџит се враќа! GetImage

Започнува снимањето на ново продолжение за дебелката Бриџит Џонс, а главната глумица Рене Зелвегер не додади ниту еден грам. Овој пат на крофните во кои се давеше во првите два дела, им рече не, па таа изјави дека радо би носела подложна облека која ќе ја прави дебела.

Рене Зелвегер за првиот филм на Бриџит Џонс се здебели десет килограми, кои одлично и‘ стоеја. За вториот дел таа се здебели многу повеќе, па резултатот беше очаен, а Рене со месеци се мачеше за да ги симне килограмите. Во третиот дел, таа ќе биде лажно дебела, ќе носи подложна и широка облека.

Се чини, дека и покрај очекувањата дека ќе се здебели, Рене попрво би сакала да поштеди од сите последици кои со себе ги носи режимот здебели се - ослаби. Исто така, таа е во врска со Бредли Купер, па сега со сигуронст не ја гриже фактот кога би можела да му рече дека нема веќе да биде атрактивна.

„Имал напад на паника кога стручњаците ми објаснуваа колку е погубно, и долгорочно да ставиш килограми во толку краток период. Сите ми велеа Мораш веднаш да престанеш или ќе умреш.“ -изјави рене.

Извор: TPortal.hr
Вратете се на почетокот Go down
Share this post on: reddit

Дебелката Бриџит се враќа! :: Comments

solange
Re: Дебелката Бриџит се враќа!
Пишување Пон Сеп 28, 2009 7:47 pm by solange
Што е тоа "радо"?
Bobi
Re: Дебелката Бриџит се враќа!
Пишување Пон Сеп 28, 2009 8:01 pm by Bobi
solange напиша:
Што е тоа "радо"?

Де бе Стефан, сега бар не користам српски изрази Дебелката Бриџит се враќа! 24632 Дебелката Бриџит се враќа! 24632 радо е нешто како попрво, на пр. радо би носел панталони него ли фармерки Дебелката Бриџит се враќа! 462314
solange
Re: Дебелката Бриџит се враќа!
Пишување Пон Сеп 28, 2009 8:04 pm by solange
Од кога го напишав мислењето сфатив што значи,немам ништо против србизмите Дебелката Бриџит се враќа! 24632
Posh Girl
Re: Дебелката Бриџит се враќа!
Пишување Вто Сеп 29, 2009 7:21 pm by Posh Girl
Navistina e nezdravo toa sto go pravese Rene. Ke si ima posledici vo zdravjeto. Mnogu rizikuvase.
 

Дебелката Бриџит се враќа!

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА :: Портал новости-
Отиди до: