Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeМајли Сајрус во „Сексот и градот 2“ Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“

Go down 
АвторПорака
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“ Empty
20090928
ПишувањеМајли Сајрус во „Сексот и градот 2“



Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“ GetImage

Тинејџерската глумица ќе глуми во продолжението на минатогодишниот филм „Сексот и Градот“, а продуцентите ја одбрале баш неа за улога како конкуренција на Саманта.


Шеснаесетгодишната Мајли ќе се појави во сцена на филмот на црвен тепих на кој е и Саманта, а и двете ќе носат ист фустан. Саманта секако сака да изгледа помладо и посекси, а ќе успее ли во тоа покрај многу помладата Мајли ќе видеме на 2. мај следната година кога треба филмот да се појави на големото платно.

Своите сцени Мајли ќе ги снима во средината на октомври, а главните ѕвезди од популарната хит серија се пресреќни што на снимањето ќе им се придружи и тин сензацијата на која оваа улога ќе и биде една скалила погоре во актерството.


Извор: TPortal.hr


Последната промена е направена од NateArchibald на Пон Сеп 28, 2009 4:14 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Share this post on: reddit

Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“ :: Comments

Blair Waldroft
Re: Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“
Пишување Пон Сеп 28, 2009 4:08 pm by Blair Waldroft
Aуууууу нешто ново неочекувано,и давам плус на Мајли за добиената улога
Доста е успешна
avatar
Re: Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“
Пишување Пон Сеп 28, 2009 6:19 pm by Гостин
уфф ме нервира девојчево Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“ 195609
Јас ја сакам Мајли,незнам зошто толку негативно зборуваат сите за неа Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“ 319488 И јас имав "предрасуди"( Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“ 24632 ) ама не е антиталент како што мислат ,ми се лоши веќе од такви луѓе...
Има толку одвратни,Мајли ќе ја критикуваат Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“ 479431
се согласувам со марко, мајли е одвратна не ја трпам Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“ 195609
многу ме нервира Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“ 195609
 

Мајли Сајрус во „Сексот и градот 2“

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА :: Портал новости-
Отиди до: