Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeХју Лори се откажува од улогата?! Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Хју Лори се откажува од улогата?!

Go down 
АвторПорака
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Хју Лори се откажува од улогата?! Empty
20090922
ПишувањеХју Лори се откажува од улогата?!


Hugh Laurie (50) најверојатно ќе ја напушти главната улога во хит серијата “Dr. House“.

Во серијата, неговиот лик постојано куца, па сега и во вистинскиот живот почна да има проблеми со одењето.


- Снимањето на серијата ќе потрае уште седум-осум години. Јас тоа не го знам. Но, не сум сигурен дека ќе продолжам да глумам, бидејќи поради улогата почна да имам проблеми со колената.

Тоа е премногу куцање за мене. Потребна ми е јога“ - изјави популарниот “Dr. House“. Инаку, глумецот Hugh Laurie три години по ред е номиниран за наградата Emmy, а серијата се прикажува во 66 земји.


7/8 години?! Како може толку, кога не се знае ниту кога ќе биде крајот, е едино ако е најавено снимање на толку сезони Хју Лори се откажува од улогата?! 521588
Вратете се на почетокот Go down
Share this post on: reddit

Хју Лори се откажува од улогата?! :: Comments

Игор
Re: Хју Лори се откажува од улогата?!
Пишување Вто Сеп 22, 2009 3:10 am by Игор
Не оди Хаус без Хаус... Ако си отиде, серијата ќе пропадне.

Може е разочаран зашто не добива Еми... :)) И мене не ми е јасно како е можно досега да не му дадат, па одличен глумец е, сигурно добар колку и оние што добиле.
Bobi
А што мислете зар може од толку куцање, човекот да има проблеми со ногата?

Дефинитивно, иако не ја гледам, по она изгледаното, маестрално глумење.
Losteech
Re: Хју Лори се откажува од улогата?!
Пишување Вто Сеп 22, 2009 12:55 pm by Losteech
igorpp напиша:
Не оди Хаус без Хаус... Ако си отиде, серијата ќе пропадне.

Може е разочаран зашто не добива Еми... :)) И мене не ми е јасно како е можно досега да не му дадат, па одличен глумец е, сигурно добар колку и оние што добиле.
И јас би бил разочаран. Хју Лори се откажува од улогата?! 779735 Хју Лори се откажува од улогата?! 454878
А во врска со оваа вест - не верувам дека Хју Лори би се откажал од улогата туку-така (тоа што го кажува за куцањето мислам дека е кажано на шала).

Според мене ова е просто привлекување на внимание, од едноставна причина што баш денеска (вчера во САД) беше емитувана премиерата на шестата сезона. Хју Лори се откажува од улогата?! 327923

Мора да се дигне малце прашина, нали... Хју Лори се откажува од улогата?! 942774
Blair Waldroft
Re: Хју Лори се откажува од улогата?!
Пишување Вто Сеп 22, 2009 1:01 pm by Blair Waldroft
Вакви нешта се случуваат ко некој баксуз,катастрофа,серијата без него,е како риба без вода.Ух кој би го заменил-никој.Ужас
 

Хју Лори се откажува од улогата?!

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА :: Портал новости-
Отиди до: