Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeKathryn Joosten повторно болна од рак на градите! Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Kathryn Joosten повторно болна од рак на градите!

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Kathryn Joosten повторно болна од рак на градите! Empty
20090917
ПишувањеKathryn Joosten повторно болна од рак на градите!

Kathryn Joosten повторно болна од рак на градите! Desperate-housewives-seaon5-23

Ужасната болест се врати во 69 годишната актерка, по успешната борба со ракот на градите во 2001 година, сега болеста повторно се врати во неа!

"Не го очекував ова во никој случај, плачев 5 дена без престан одкако дознав..." вели актерката која и дава живот на Г-ќа Мекласки во хит серијата Очајни Домаќинки

Kathryn Joosten повторно болна од рак на градите! Kathryn_joosten

исто така напомена дека ке го надмине и ова и ке продолжи со животот како и досега, но ги извести продуцентите на гореспомената серија дека ке мора направи пауза со снимањата додека трае терапијата, како што беше и очекувано тие ја поддржаа целосно во ова, таа нема да биде заменета со друга глумица, ниту пак ликот нема да се оттргне од серијата

Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Share this post on: reddit

Kathryn Joosten повторно болна од рак на градите! :: Comments

Многу ми падна жал кога прочитав. Kathryn Joosten повторно болна од рак на градите! 165556 Сирота. Многу ја сакам.
И јас, ептен ми е мила
 

Kathryn Joosten повторно болна од рак на градите!

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА :: Портал новости-
Отиди до: