Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeЦеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Цеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави

Go down 
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



Цеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави Empty
20090830
ПишувањеЦеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави

Цеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави Ceca-sonuva
Најголемото изненадување за гледачите на новото реално шоу на ТВ Пинк "Фарма", кое стартува на 12 септември, по се изгледа ќе биде Светлана Ражнатовиќ - Цеца. Се шушка дека сопственикот на најгледаната приватна телевизија Жељко Митровиќ лично се зазел во својот најскап проект да ги вклучи најголемите тамошни ѕвезди. Цеца, наводно, без струја, вода и сите останати привилегии на фармата во Лисојевиќи кај Барајево би требало да живее меѓу еден и седум дена.
"Жељко Митровиќ се уште не ме контактирал по повод учеството во "Фарма", а јас дури и не знам како изгледа тоа шоу. Не сум љубител на реалните програми и навистина имам толку многу обврски во септември што, како што засега стојат работите, не постои можност да се појавам таму", открила Цеца преку својата ПР служба.
Другото големо име кое е речиси сигурно дека ќе биде дел од шоуто, за кое лиценцата е откупена на пет години, е Рамбо Амадеус. Сумата за која тој ќе учествува се уште не е договорена. Покрај Рамбо гледачите ќе имаат можност да ги видат новите грандови ѕвезди Милан Топаловиќ - Топалко, Светлана Танасиќ - Биг Мама, пејачката Викторија, актерот Бранко Бабовиќ (Ѓуро Палица), Сандра Африка. Главен водител ќе биде Огнен Амиџиќ, чие Ами Џи шоу е смрзнато до крајот на ноември. "Бидејќи ќе бидам таму постојано слободно можам да кажам дека се доживувам како натпреварувач", рекол Амиџиќ.
Вратете се на почетокот Go down
Share this post on: reddit

Цеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави :: Comments

Мене ова ми е преглупо шоу, и на Нова имаше две сезони веќе Цеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави 353532
Oд тоа што го видов на Нова, и мене не ми се допадна воопшто.
Не знам што се шпекулира ова за Цеца, кога она си кажува дека нема да биде дел од тоа шоу
Во минатото Јаков од Забранета Љубов победи?
Да, минатава сезона победи он мислам
iva_macedonia
Re: Цеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави
Пишување Нед Aвг 30, 2009 3:03 pm by iva_macedonia
Го имам гледано околе 10 минути на Нова и ми е ужасно досадно шоу
avatar
мене ми е стварно добро шоуво ,али србиве нема да можат толку тоа да го направат добро како Хрвативе
avatar
Re: Цеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави
Пишување Чет Сеп 03, 2009 5:59 pm by Гостин
во puls прочитав дека и Тамара ќе биде во ова шоу сега дали е точно незнам баш
а исто прочитав дека Бора Чорба ќе биде исто и незнам уште кој имаше
Купете puls списанието таму пишуваше ако ве интересира Цеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави 996773
Ништо ново. И Парис Хилтон молзеше крава.
 

Цеца ќе биде фармерка и ќе молзе крави

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА :: Портал новости-
Отиди до: