Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeЕксклузивно Mp3: Сања Ѓошевска и Антонија Шола - Верувај Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ексклузивно Mp3: Сања Ѓошевска и Антонија Шола - Верувај

Go down 
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



Ексклузивно Mp3: Сања Ѓошевска и Антонија Шола - Верувај Empty
20090823
ПишувањеЕксклузивно Mp3: Сања Ѓошевска и Антонија Шола - Верувај

Ексклузивно Mp3: Сања Ѓошевска и Антонија Шола - Верувај Sanja-antonija
Македонско -хрватска соработка, по втор пат Антонија Шола во дует со македонски музички изведувач. Првиот пат со Тоше Проески заедничката "Волим осмјех твој" а сега заедно со перспективната пејачка Сања Ѓошевска под наслов "Верувај". Ексклузивно, РадиоМк го доби правото од изведувачите и од композиторот Јорданчо Василевски - Оцко за бесплатен download за сите посетители на првиот балкански музички сајт во Македонија. Песната е снимена во AWARD продукција, музика и аранжман Оцко, додека текстот им припадна на Антонија и Сања.

Да слушнеме за што станува збор... free download
Вратете се на почетокот Go down
Share this post on: reddit

Ексклузивно Mp3: Сања Ѓошевска и Антонија Шола - Верувај :: Comments

Песнава ми е преубава, имав можност да ја слушнам на радио, гласовите им се совпаѓаат, слични се.....ме наежува песнава
Интересна песна. Моментално по втор пат ја слушам. Има интересен текст, помалку тажен.
Песната е интересна, браво за Сања што вака се пробива на сцената, мислам дека е квалитетна.
Не сум ја слушнал песнава и баш ми е чудно што ја фалите Сања, кога она се докажа толку за да ја фалите Ексклузивно Mp3: Сања Ѓошевска и Антонија Шола - Верувај 462314 и како ли Антонија дознала за неа Ексклузивно Mp3: Сања Ѓошевска и Антонија Шола - Верувај 996773
 

Ексклузивно Mp3: Сања Ѓошевска и Антонија Шола - Верувај

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА :: Портал новости-
Отиди до: