Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeЏастин раскина со Џесика! Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Џастин раскина со Џесика!

Go down 
АвторПорака
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

Џастин раскина со Џесика! Empty
20090704
ПишувањеЏастин раскина со Џесика!

Џастин Тимберлејк се умори од неговата преубава девојка Џесика Биел па решија да ја паузираат својата врска.
Џастин раскина со Џесика! 00015817
Извори блиски до Џастин потврдуваат дека реботите како што се сега не им одат во прилог на двете ѕвезди. Проблемите меѓу нив двајца започнале уште во февруари кога бил во Лас Вегас на патување со неговите другари.

Џастин морал да ја напушти вечерата во ресторан бидејќи Џесика нонстоп му се јавувала и му се развикувала преку телефон ипостојано го проверувала со кого е и зошто.

Дури и неговите другари мислат за неа дека е досадна и секогаш сакала да биде еден од неговите "другари" и кажуваат дека помеѓу нив немало никаква хемија, изјавува изворот.

Џастин моментално се забавува во Лондон и тој рекол дека и Џесика сакала да дојде со него, но тој повеќе сакал да оди со другарите и да биде на поголемо растојание од неа.

Е значи што ти прави таа женска љубомора...сега останува да видиме дали ќе има примирје меѓу нив.

Извор: Биди Ин
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Share this post on: reddit

Џастин раскина со Џесика! :: Comments

Posh Girl
Re: Џастин раскина со Џесика!
Пишување Саб Jул 04, 2009 7:23 pm by Posh Girl
И јас нешто читав за ова онлајн ама сеуште нема официјална потврда дека раскинале.
Chris
Re: Џастин раскина со Џесика!
Пишување Саб Jул 04, 2009 8:24 pm by Chris
Овој па вееќе не знае што сака, што убави девојки му поминаа низ рака со ниедна не остана Џастин раскина со Џесика! 353532
Losteech
Re: Џастин раскина со Џесика!
Пишување Нед Jул 05, 2009 3:28 pm by Losteech
Posh Girl напиша:
И јас нешто читав за ова онлајн ама сеуште нема официјална потврда дека раскинале.
Затоа е ставен изворот, затоа што многу-многу не им верувам на трачарските сајтови кои знаат да си подизмислат работи за да станат популарни... Џастин раскина со Џесика! 327923 Ако испадне дека не е точно ќе напишам нов пост и ќе ве известам. =))
Chris напиша:
Овој па вееќе не знае што сака, што убави девојки му поминаа низ рака со ниедна не остана Џастин раскина со Џесика! 353532
Абе тој која и да ја посака може да ја добие, затоа прави вакви глупости...јас да ја имам Џесика Биел не ја давам под никаков услов!!! Џастин раскина со Џесика! 507556
avatar
Re: Џастин раскина со Џесика!
Пишување Нед Jул 05, 2009 5:04 pm by Гостин
абе овие двајца нели се женеа?
Posh Girl
Re: Џастин раскина со Џесика!
Пишување Нед Jул 05, 2009 7:50 pm by Posh Girl
Двојкава беше видена заедно вцера во Л.А.
Losteech
Re: Џастин раскина со Џесика!
Пишување Нед Jул 05, 2009 10:34 pm by Losteech
Posh Girl напиша:
Двојкава беше видена заедно вцера во Л.А.
Линк од сторијата ако може??
Posh Girl
Re: Џастин раскина со Џесика!
Пишување Пон Jул 06, 2009 5:04 pm by Posh Girl
http://x17online.com/celebrities/justin_timberlake/justin_and_jessica_still_together-07052009.php
 

Џастин раскина со Џесика!

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА :: Портал новости-
Отиди до: