Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeТепачка без пари Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Тепачка без пари

Go down 
АвторПорака
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

Тепачка без пари Empty
20090701
ПишувањеТепачка без пари

На неколку дена пред крајот на еден од најславните тениски турнири во светот, тениските асови се концентрираат на битката на терените на Вимблдон.
Тепачка без пари 040424_KOURNIKOVA_vmed_8a_widec
Ана Курникова, некогашната ѕвезда на белиот спорт, деновиве избира поинакви битки.

Според таблоидот Пипл, славната убавица од тениските терени, во ноќниот бар Лаво во Лас Вегас, решила физички да се пресмета со девојката која го истурила својот пијалок врз неа. Девојката сметала дека пијаната Курникова премногу си дозволува.

Тенисерката го користела својот ѕвезден статус, барала присутните да се прилагодат на неа, скокала по подиумот и ги туркала луѓето.

Кога најпосле ја згазнала непознатата девојка, оваа не издржала и го истурила својот пијалок врз арогантната старлета. Курникова одговорила со бесни навреди и напади.

Девојката не издржала, ја зграбила тенисерката за вратот и ја турнала во ѕидот.

Присутните во луксузниот ноќен клуб во Вегас, биле почестени со вистинска женска тепачка и воопшто не им се брзало да ги раздвојат двете девојки.

Изгледа дека арогантната тенисерка го извлекла подебелиот крај. Гостите во клубот тврдат дека таа завршила со неколку модрици, размачкана шминка и повредено его.

Извор: А1
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Share this post on: reddit

Тепачка без пари :: Comments

dijanape
Re: Тепачка без пари
Пишување Чет Jул 02, 2009 2:46 am by dijanape
Така и и треба кога си се преценува, можеби требаше да ја претерпа и да заврши во болница.
 

Тепачка без пари

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА :: Портал новости-
Отиди до: