Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeНово лице во „Очајни Домаќинки“ Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ново лице во „Очајни Домаќинки“

Go down 
АвторПорака
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

Ново лице во „Очајни Домаќинки“ Empty
20090630
ПишувањеНово лице во „Очајни Домаќинки“

Поранешната актерка од криминалната хит-серија „Сопранови“, Дреа де Матео, ќе и се придружи на Вистериа Лејн в идната сезона!
Ново лице во „Очајни Домаќинки“ Drea_de_matteo
Дреа де Матео, позната по нејзината не-толку-домаќинска улога која ја играше во Сопранови (го оживеа ликот Адриана Ла Серва) се придружува во лудата заедница на Вистерија Лејн. Мајкл Аусиело од EW.com објавил дека де Матео, која исто така беше дел и од неуспешниот спин-оф на Пријатели - Joey (Џои) на Мет ЛеБланк, во Desperate Housewives ќе стане италијанска домаќинка која е во сродство со буцкалото Еди Брит (Никол Шеридан). Нејзиниот сопруг и дете во шоуто сеуште не се познати.

Актерката де Матео има способност да го промени нејзиното природно слатко и срамежливо однесување кое го прикажува пред новинарите, во вистински "pain in the ass" од карактер кој има за цел да остане запаметен кај публиката како плачлива кучка - нешто по кое што всушност и ќе го памтиме ова шоу. Нејзинатото цврсто, симпатично портретирањео на Адриана Ла Серва и донесе номинации на ЕМИ и Златен Глобус наградите во 2004, а и покрај краткиот живот на Џои, таа успеа да им докаже на другите дека ја бивало и за комедијантка исто така...

Сите овие факти доволно говорат дека во последниве неколку години Дреа се покажа како одлична актерка, па од таа причина, фановите на Очајни Домаќинки не треба да се сомневаат во неа!
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Share this post on: reddit

Ново лице во „Очајни Домаќинки“ :: Comments

Chris
Вака на прв поглед ми изгледа одвратна ама ај ке видиме... јас сеуште си се надевам дека нешто ке смучкаат и ке ја вратат мојата Иди Ново лице во „Очајни Домаќинки“ 982513
 

Ново лице во „Очајни Домаќинки“

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА :: Портал новости-
Отиди до: