Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeНешто натприродно или вонземско! - Page 2 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Нешто натприродно или вонземско!

Go down 
+6
Rebellious angel
iva_macedonia
Игор
solange
Losteech
Chris
10 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто натприродно или вонземско!   Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 I_icon_minitimeПет Aвг 28, 2009 8:13 pm

Ке го симнам, само не сега пошто симнувам некои други работи, баш ме интересира
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Adolfo
Успешен Член
Успешен Член
Adolfo


Female Број на мислења : 830
Registration date : 2008-08-14

Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто натприродно или вонземско!   Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 01, 2009 6:03 pm

Dobro luge kako moze meteoritot da se odbil od negovata raka????
Daj malce razmislete a na zemjata napravil ogromna dupka kojznae kolku dlaboka,ako go udril vo raka detevo ke nemase raka do sega a moze i nemase zivo da bide-gluposti.
A inaku veruvam vo nadprirodno no ne na vakvi sekojdnevni tragaci po slava.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто натприродно или вонземско!   Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 01, 2009 7:04 pm

Епа не знам, јас верував малку пошто го видов истото овде кај мене во двор
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Michael Myers
Успешен Член
Успешен Член
Michael Myers


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 681
Birthday : 1993-08-19
Age : 30
Location : Skopje
Registration date : 2009-10-11

Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто натприродно или вонземско!   Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 12:16 am

Јас Верувам 100% има вонземјани неможе само ние да сме има многу планети. А ито така и мене како и тебе Крис ми се има случено скоро истото, пред 5-6 години летото спијам во дневна со мајками околу 3 саат сабајле беше и наеднаш дојде некоја светлина и мајками отиде на прозор да види што е тоа и отидов и јас и видовме ЖОЛТА ТОПКА многу брзо лета во еден правез и се зачудивме со мајками и наеднаш се зголемува и ја снема како точка беше и не видовме кај отиде сигурно беше УФО. Исто еднаш мал бев седиме со сестрами на прозор и гледавме нешто не ми текнува што и видовме како птици летаат околу едно дрво, ама подолго време гледавме и сестрами вика абе ова не се птици цело време кружат околу дрвото и прават некој знаци тријаголник круг и сл. од далеку личеа на птици а кога ќе ги загледаш убаво ќе видиш дека не се птици како тријаголници беа кружеа што кружеа и си отидоа. Имам гледано многу клипови на интернет некој се вештачки ама некој се вистински, исто на Бисери порано имаше еден човек зборуваше дека во некое село во Македонија слетала некоја летачка чинија во шумата ,има многу случки.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ac/Triangular_trade.png
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто натприродно или вонземско!   Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 1:08 am

Има има вакви случаеви, јас си верувам Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 136792
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Sponsored content





Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто натприродно или вонземско!   Нешто натприродно или вонземско! - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Нешто натприродно или вонземско!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општи теми од животот :: Мистерии-
Отиди до: