Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeЛШ (финале) Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 ЛШ (финале)

Go down 
5 posters
АвторПорака
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

ЛШ (финале) Empty
ПишувањеПредмет: ЛШ (финале)   ЛШ (финале) I_icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 12:41 am

Оволку досадно финале во Лигата на Шампионите во фудбал, искрено, откога следам спорт НЕ СУМ ГЛЕДАЛ!
Во секој случај заслужена победа на Барса, тотално ги надиграа Мен Ју, додека пак според играта која ја прикажаа играчите на Манчестер Јунајтед (без ненадминливиот Кристијано Роналдо) некој кој не го познава доволно овој спорт би си помислил дека се работи за Победа од Прилеп...

Тоа е. Да се надеваме на поинтересно финале идната сезона...

Вие гледавте ли? За кого навивавте? Што мислите за натпреварот? Заслужена ли е победата..?
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

ЛШ (финале) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛШ (финале)   ЛШ (финале) I_icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 12:44 am

Па бидејќи не сум ни за еден од овие клуба, како фаворит ми се наметна Барса и се надевав дека ќе победи...

Финалето не беше нешто посебно, целосно го изгледав првото полувреме, второто така-така...

Гледам МТВ пак нешто развлече слика, па со далинско го симнав форматот на 16:9 и си уживав. :)
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

ЛШ (финале) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛШ (финале)   ЛШ (финале) I_icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 12:55 am

maestro напиша:
Па бидејќи не сум ни за еден од овие клуба, како фаворит ми се наметна Барса и се надевав дека ќе победи...

Финалето не беше нешто посебно, целосно го изгледав првото полувреме, второто така-така...

Гледам МТВ пак нешто развлече слика, па со далинско го симнав форматот на 16:9 и си уживав. :)
Кај мене приемот беше ужас. ЛШ (финале) 665558 И тој коментаторот ЕПТЕН ЗАМАРА!!!
Иначе, гуд фор ју. ЛШ (финале) 507556
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

ЛШ (финале) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛШ (финале)   ЛШ (финале) I_icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 1:00 am

Losteech напиша:

Кај мене приемот беше ужас. ЛШ (финале) 665558 И тој коментаторот ЕПТЕН ЗАМАРА!!!
Иначе, гуд фор ју. ЛШ (финале) 507556

Требаше да има коментатор директно од Рим, ама како обично пак на МТВ им откажа нешто техниката. ЛШ (финале) 409660
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

ЛШ (финале) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛШ (финале)   ЛШ (финале) I_icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 1:07 am

И јас гледав, и поради тоа што не сум за ниту еден од овие тимови, (читај: навивам за италијански клубови) онда Манчестер сакав да победи, сепак го сметам ко за подобар од Барса.

Но тоа е, не знам зошто не им беше добра играва вечерва, слабо иначе, сепак може да се рече заслужена победа на Барса.

А за МТВ тоа е, дебилно као и увијек, и јас прво цело го гледав второ онака ми беше пуштено, гледав на нет серија ЛШ (финале) 353532
Вратете се на почетокот Go down
dijanape
Топ постер
Топ постер
dijanape


Female Zodiac : Virgo Број на мислења : 1184
Registration date : 2008-12-21

ЛШ (финале) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛШ (финале)   ЛШ (финале) I_icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 2:25 am

Јас гледав бидејќи навивам за Манчестер Јунајтед и многу ми е криво што изгубија.
Вратете се на почетокот Go down
iva_macedonia
Топ постер
Топ постер
iva_macedonia


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1193
Birthday : 1994-07-26
Age : 29
Location : Пробиштип
Registration date : 2009-03-11

ЛШ (финале) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛШ (финале)   ЛШ (финале) I_icon_minitimeЧет Мај 28, 2009 10:46 pm

Абе во Пробиштип на моменти се губеше слика па снемуваше тон па имало проблеми со нивната ,,техника,,.Иначе јас навивав и за двата тима но сепак Барса заслужена победа.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





ЛШ (финале) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛШ (финале)   ЛШ (финале) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ЛШ (финале)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Оф Топик-
Отиди до: