Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeАлександра Пилева Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Александра Пилева

Go down 
+5
iva_macedonia
Posh Girl
Beauty
Chris
solange
9 posters
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeСре Фед 04, 2009 4:04 pm

Александра Пилева Pileva4


Последната промена е направена од Kate на Сре Ное 24, 2010 11:28 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeСре Фед 04, 2009 4:07 pm

Jas ja obozavam!
Porano i ne bese nesto,no sega koga si pee pesni kakvi odsekogas sakala i oslabe e extra,vo momentov mi e omilena makedonska pejacka Александра Пилева 722953
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeСре Фед 04, 2009 4:10 pm

Не е ни малку лоша Александра Пилева 327923 остај ги ти тие муабети чаршиски што кружат Александра Пилева 195609 Александра направи многу добра одлука кога излезе од М2 затоа што таа музичка куќа која работи само со комерцијалисти (кој не ми сметаат) не е за неа, она пее друг стил и баш и ги сакам новите песни, само нека продолжи во тој Поп/Рок фазон Александра Пилева 433111
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeСре Фед 04, 2009 9:51 pm

Отсега е строго РОК фазон
Не ми се верува ни мене, а ни она самата не може да верува дека пела песна од типот на Сонце и месечина
И бев еднаш на настап во една дискотека во Скопје и верувајте дека многу е напорна за слушање, многу луѓе одма напуштија, не се контролира кога се дере при пеењето
Иначе е одличен вокал, меѓутоа ми пречи тоа нејзино неконтролирање на гласот на кое бев лично сведок
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeЧет Фед 05, 2009 5:30 am

Па не би рекол дека е строго РОК фазон кога на спотовите има ѕид од смајлиња Александра Пилева 24632 Александра Пилева 24632 си слушнала ти песна од сторго Рок фазон? Александра Пилева 409660 тоа е нешто одвратно и тешко за преживување, оваа пее Поп/Рок комбинација која звучи најубаво Александра Пилева 613471
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Posh Girl
Топ постер
Топ постер
Posh Girl


Female Zodiac : Sagittarius Број на мислења : 3132
Birthday : 1990-12-08
Age : 33
Registration date : 2008-08-19

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeНед Фед 08, 2009 10:31 pm

Bev na nejzina svirka. Super si pominav. Bese dojdena kaj nas vo Struga.
Вратете се на почетокот Go down
iva_macedonia
Топ постер
Топ постер
iva_macedonia


Female Zodiac : Leo Број на мислења : 1193
Birthday : 1994-07-26
Age : 29
Location : Пробиштип
Registration date : 2009-03-11

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeНед Мар 22, 2009 2:11 pm

па ја почитувам има супер песни
Вратете се на почетокот Go down
viktorija
Член
Член
viktorija


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 291
Birthday : 1992-04-10
Age : 32
Location : Дома!
Registration date : 2009-07-17

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeВто Jул 28, 2009 11:56 pm

супер си е александра .... троа ми е глупа некако ... во едно шоу мораше да пуштат реклами за да прекини да зборува .... песните “сегашни„ и се врв ... на п,р. ти ајде летај со мене Александра Пилева 996773
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeПет Aвг 07, 2009 7:26 pm

Многу ми е глупа оваја Александра Пилева ептен ми е одвратна кога збори на некое интрвју и ич не ми се из допаѓаат нејзините песни освен таа Нема утеха другото е одвратно
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeПет Aвг 07, 2009 11:46 pm

Многу грдо збори
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
STAR
Член
Член
STAR


Број на мислења : 243
Registration date : 2009-08-13

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeНед Aвг 16, 2009 1:56 am

Ич не ја сакам.Отсекогаш ми била антипатична.Незнае ни интервју да дава.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 12:44 am


песнава е подобра од таа Сонце и Месечина и таа на Марин Вучич што ја пративме на евровизија тогаш
Вратете се на почетокот Go down
Pitt
Топ постер
Топ постер
avatar


Male Број на мислења : 1074
Registration date : 2009-08-21

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeСаб Дек 12, 2009 4:40 pm

Толку многу ја сакав песната ''Сонце и месечина'' што се утепав од рикање кога на изборот за песна на Евровизија победи Мартин Вучиќ. Александра Пилева 996773 Александра Пилева 24632
Дефинитивно една од подобрите вокали на нашата естрада,а и изгледа одлично.
Вратете се на почетокот Go down
igorao85
Успешен Член
Успешен Член
igorao85


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 616
Birthday : 1985-05-14
Age : 38
Registration date : 2010-02-28

Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitimeПон Јун 21, 2010 1:45 am

Александра има страшен глас...Сум бил мал милион пати на нејзина свирка и сум си поминувал фантастично...Како можеа бе М2 да ја изберат Елена место Александра...Се сеќавате ли на евровизија Александра и ја испеа цела песна на Елена како бек вокал...Елена едни циц*и што има друго ништо и да невидена ароганција.Кај Александра иако сум нејзин фан просто ми е неверојатно како успева да се сплетка толку кога збори...Кажува, кажува на крај ни самата не знае што збори. Но тоа не ја намалува нејзината големина како пејачка, барем кај мене Александра Пилева 428589
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Александра Пилева Empty
ПишувањеПредмет: Re: Александра Пилева   Александра Пилева I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Александра Пилева
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Музика :: Македонска-
Отиди до: