Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeНоне Неделковска - Page 3 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ноне Неделковска

Go down 
+7
Bobi
Posh Girl
*JaNa*
dijanape
Chris
Beauty
solange
11 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

Ноне Неделковска - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноне Неделковска   Ноне Неделковска - Page 3 I_icon_minitimeСаб Мај 16, 2009 8:24 pm

Pa kaj nas da ne mislite deka od prodadenite CD-a ziveat Ноне Неделковска - Page 3 24632 Ni Karolina ne zema mnogu pari od toa,pa ne None Ноне Неделковска - Page 3 24632
Вратете се на почетокот Go down
dijanape
Топ постер
Топ постер
dijanape


Female Zodiac : Virgo Број на мислења : 1184
Registration date : 2008-12-21

Ноне Неделковска - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноне Неделковска   Ноне Неделковска - Page 3 I_icon_minitimeСаб Мај 16, 2009 9:33 pm

Ноне Неделковска - Page 3 996773 Ни 60 ден не давам за нејзиното CD.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Ноне Неделковска - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноне Неделковска   Ноне Неделковска - Page 3 I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 11:02 am

леле ноне бе !! цд исто и продаваја во оправдано присутни имаше списание едно го купуваш за 50 денари која глупост Ноне Неделковска - Page 3 195609 ма не давам ни 5 денари за неа
Вратете се на почетокот Go down
igorao85
Успешен Член
Успешен Член
igorao85


Male Zodiac : Taurus Број на мислења : 616
Birthday : 1985-05-14
Age : 38
Registration date : 2010-02-28

Ноне Неделковска - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноне Неделковска   Ноне Неделковска - Page 3 I_icon_minitimeПон Јун 21, 2010 2:09 am

Ноне на ова мјузик идол беше пред мијата..Замислете пејачка со таков моќен глас како мијата испадна а ноне стигна до финалето...Викаат дека тоа било ради брат и кој работел во т-мобиле...Трач ли беше поима немам...Ноне, сега незнам..Дали е до менаџерот кој погрешно и ја води кариерата...Со толкава промоција што ја имаше во Србија не успеа да се пробие ни дома а камо ли па во Србија.
п.с Колку ми се смешни изјавите од типот дека Ристе од Браво бенд се прославил со тоа што бил со ноне во врска
Вратете се на почетокот Go down
Bond Girl
Член
Член
Bond Girl


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 276
Birthday : 1993-04-10
Age : 31
Location : Koga kade :D
Registration date : 2010-08-18

Ноне Неделковска - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноне Неделковска   Ноне Неделковска - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 8:32 pm

Ноне е одлична и ими одличен глас, единствено не ми се бендисува кај неа што негува таков стил на музика..!!!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Ноне Неделковска - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноне Неделковска   Ноне Неделковска - Page 3 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ноне Неделковска
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Музика :: Македонска-
Отиди до: