Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeНајдобра теленовела на Емилио Лароса Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Најдобра теленовела на Емилио Лароса

Go down 
+6
Posh Girl
Beauty
gaby
Bobi
solange
Adolfo
10 posters

Koja e najdobra telenovela od Emilio Larosa?
 1.Патишта на љубовта
 2.Дрвена жена
 3.Скриената вистина
 4.Пријателки и сопернички
Види ги резултатите
АвторПорака
Adolfo
Успешен Член
Успешен Член
Adolfo


Female Број на мислења : 830
Registration date : 2008-08-14

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 7:41 pm

Која највеке ви се допаѓа?
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 8:31 pm

Prijatelki i sopernicki(Amigas y Rivales) definitivno! Најдобра теленовела на Емилио Лароса 996773
Вратете се на почетокот Go down
Adolfo
Успешен Член
Успешен Член
Adolfo


Female Број на мислења : 830
Registration date : 2008-08-14

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 10:13 pm

Jas iskreno samo prvata ja imam gledano,moze i drugive mu se dobri,posebno mi se bendisuva La verdad oculta!
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 10:45 pm

Првата, иако ниту една не му е на високо ниво Најдобра теленовела на Емилио Лароса 353532
Вратете се на почетокот Go down
Adolfo
Успешен Член
Успешен Член
Adolfo


Female Број на мислења : 830
Registration date : 2008-08-14

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 10:48 pm

Bobi напиша:
Првата, иако ниту една не му е на високо ниво Најдобра теленовела на Емилио Лароса 353532
Jas bas bi sakal da ja gledam La verdad oculta,imam gledano 5-6ep. i top mi e,ubavo e napravena.
Ti sto mislis?
Вратете се на почетокот Go down
gaby
Успешен Член
Успешен Член
gaby


Female Број на мислења : 861
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-30

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeСре Окт 01, 2008 2:40 am

Nikoja ovie se najlositwe serii
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeСре Окт 01, 2008 1:02 pm

ЈАС само Перла ја гледав делумно и не сум задоволна
а знам иначе дека и оваа ЖЕНА ОД ДРВО била катастрофа серија, и Жена од дрво и Патишта на љубовта се изгласани за најлоши теленовели за 2002 и 2004
ОВА е официјално прочитано!!! не измислувам
Вратете се на почетокот Go down
Adolfo
Успешен Член
Успешен Член
Adolfo


Female Број на мислења : 830
Registration date : 2008-08-14

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeСаб Окт 04, 2008 11:19 pm

Beauty напиша:
ЈАС само Перла ја гледав делумно и не сум задоволна
а знам иначе дека и оваа ЖЕНА ОД ДРВО била катастрофа серија, и Жена од дрво и Патишта на љубовта се изгласани за најлоши теленовели за 2002 и 2004
ОВА е официјално прочитано!!! не измислувам
Pa sto ima toa vrska ako bile izbrani za najlosi telenoveli?
Samo za informacija Las vias del amor bese i seuste e edna od najdledanite telenoveli prikazuvani vo SAD,a da nezboram za kaj nas nikoj ne ja propustase-zatoa sto vredi! Најдобра теленовела на Емилио Лароса 722953
LAS VIAS DEL AMOR Најдобра теленовела на Емилио Лароса 722953 Најдобра теленовела на Емилио Лароса 722953
Вратете се на почетокот Go down
Posh Girl
Топ постер
Топ постер
Posh Girl


Female Zodiac : Sagittarius Број на мислења : 3132
Birthday : 1990-12-08
Age : 33
Registration date : 2008-08-19

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeСаб Окт 04, 2008 11:32 pm

Pa, toa sto se izbrani za najlosi serii zboruva za kvalitetot na seriite.
Вратете се на почетокот Go down
Adolfo
Успешен Член
Успешен Член
Adolfo


Female Број на мислења : 830
Registration date : 2008-08-14

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeСаб Окт 04, 2008 11:36 pm

Posh Girl напиша:
Pa, toa sto se izbrani za najlosi serii zboruva za kvalitetot na seriite.
Da no toa ne e presudno,moze vo toj moment odele uste pobedni serii i ednostavno nekoja mora da bide izbrana za najdobra a nekoja za najlosa.
I najverojatno na Televisa im stana tradicija sekogas za najlosa telenovela da bide onaa na Emilio Larrosa,navistina se idioti.
Jas si go sakam Emilio zatoa sto sekogas pravi unikatni, zabelezlivi i realni serii.

Zal mi e sto ne gi staviv vo anketata i Mujeres enganadas i Muchachitas como tu!
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 8:17 pm

ПАТИШТА НА ЉЛУБОВТА
Вратете се на почетокот Go down
STAR
Член
Член
STAR


Број на мислења : 243
Registration date : 2009-08-13

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeНед Aвг 16, 2009 4:18 am

Скриената вистина.Штета што не ја дадоа до крај.
Вратете се на почетокот Go down
Pitt
Топ постер
Топ постер
avatar


Male Број на мислења : 1074
Registration date : 2009-08-21

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeЧет Aвг 27, 2009 3:01 pm

Иако сите проекти на овој господин се еднолични,со премногу патетични и наивни сплетки,а покрај тоа изработени во ист стил,сепак некако се одлучив,и мојот глас го дадов за тв новелата ,,Amigas y rivales'' ,која е нешто малку подобра од останатите наведени на оваа листа.
Вратете се на почетокот Go down
Missy
Топ постер
Топ постер
Missy


Female Zodiac : Scorpio Број на мислења : 1186
Birthday : 1989-11-02
Age : 34
Registration date : 2009-07-28

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 6:32 pm

Само Патишта на љубовта ја имам гледано така да за нејзе гласав
Вратете се на почетокот Go down
ani_an4i
Нов Член
Нов Член
ani_an4i


Број на мислења : 12
Registration date : 2009-07-18

Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 8:58 am

Патишта на љубовта
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Најдобра теленовела на Емилио Лароса Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра теленовела на Емилио Лароса   Најдобра теленовела на Емилио Лароса I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобра теленовела на Емилио Лароса
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Анкети и Анализи-
Отиди до: