Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeНајгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка

Go down 
4 posters
АвторПорака
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка Empty
ПишувањеПредмет: Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка   Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка I_icon_minitimeВто Мар 02, 2010 8:13 pm

Насловот открива се, кое е најгрдото име кое сметате дека го носела некоја протагонистка во теленовела?

Според мене има неколку: Маричуј (Cuidado con el angel), Пака (Yo amo a Paquita Gallego), Матилде (Amor Real), Карлота (La Otra), Иполита (Alborada), Росаура (Gata Salvaje)...

Кој е вашиот озбор за најлошо име дадено на протагонистка?
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка   Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка I_icon_minitimeВто Мар 02, 2010 8:17 pm

Маричуј и кај мене али повеќе смешно одколку грдо, после знам една ја викавте Гавиота не знам од која серија беше али ПРЕГРДО звучеше, други моментално не ми текнува али ке си пишам.

Јака тема Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка 59433
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка   Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка I_icon_minitimeВто Мар 02, 2010 8:55 pm

Од овие дефинитивно Маричуј Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка 249344
Вратете се на почетокот Go down
LucasScott
Модератор
Модератор
LucasScott


Male Број на мислења : 4543
Location : Nahuatzen
Registration date : 2008-08-13

Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка   Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка I_icon_minitimeВто Мар 02, 2010 9:00 pm

NateArchibald напиша:
Од овие дефинитивно Маричуј Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка 249344

Ама не од овие да бираш, тоа е мојот избор, додадете вие.
Вратете се на почетокот Go down
Missy
Топ постер
Топ постер
Missy


Female Zodiac : Scorpio Број на мислења : 1186
Birthday : 1989-11-02
Age : 34
Registration date : 2009-07-28

Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка   Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка I_icon_minitimeЧет Сеп 30, 2010 12:44 am

Никогаш не размислувам за имиња. Дел од овие што се напишани се повеќе како надимак на личноста, а не вистинското име.
Ајде нека биди Касандра како име не ми се допаѓа, Росалинда, Марисол и други од тој тип
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка   Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Најгрдото име кое некогаш го носела некоја протагонистка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Анкети и Анализи-
Отиди до: