Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeСкриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead

Go down 
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead Empty
ПишувањеПредмет: Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead   Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead I_icon_minitimeСре Фед 24, 2010 1:51 am

Скриена порака во песната на 2pac - This life i lead... во лириката има доказ дека е тој жив и дека ни недостасува... When you see me nigga hola my set, Yes i'm alive and i missing you...Некој чепкајќи ја песната премотувајќи ја наназат на едно програмче ја открил таа порака
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead   Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead I_icon_minitimeСре Фед 24, 2010 1:53 am

Епа не знам колку да верувам во ова, и за Тоше правеа вака... како и да е ме наежи!
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead   Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead I_icon_minitimeСре Мар 24, 2010 2:21 pm

Chris напиша:
Епа не знам колку да верувам во ова, и за Тоше правеа вака... како и да е ме наежи!
Кај правеле вака на песните од Тоше
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead   Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Скриен текст во песната на 2Pac - This Life I Lead
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Fox Life (Ex-Yu)
» THE BEAUTIFUL LIFE|2009
» LIFE|2007-2009
» LIFE UNEXPECTED|2010-
» LIFE ON MARS, BBC|2006-2007

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општи теми од животот :: Мистерии-
Отиди до: