Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeШпици од светот на теленовелите Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Шпици од светот на теленовелите

Go down 
+7
*JaNa*
Beauty
Adolfo
solange
Posh Girl
linola
Bobi
11 posters
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСре Сеп 03, 2008 11:06 pm











Последната промена е направена од NateArchibald на Пон Окт 05, 2009 10:06 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
linola
Член
Член
linola


Број на мислења : 161
Registration date : 2008-08-25

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСре Сеп 03, 2008 11:34 pm

Najavnata spica na Mirada de mujer bese preubava. Ednostavno go reflektirase se ona sto se slucuva vo serijata.Isto taka mi se dopaga Lalola dosega e najoriginalna i onaka e dinamicna ima akcija vo nea.
Вратете се на почетокот Go down
Posh Girl
Топ постер
Топ постер
Posh Girl


Female Zodiac : Sagittarius Број на мислења : 3132
Birthday : 1990-12-08
Age : 33
Registration date : 2008-08-19

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСаб Сеп 06, 2008 5:36 pm

Najavnata spica od Rosalinda mi se dopaga.
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСаб Сеп 06, 2008 6:37 pm

1.Rosalinda
2.Rebelde Way
3. Muneca Brava


Последната промена е направена од stefan2 на Вто Јун 23, 2009 11:08 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Adolfo
Успешен Член
Успешен Член
Adolfo


Female Број на мислења : 830
Registration date : 2008-08-14

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeВто Сеп 09, 2008 12:57 am

1.Las vias del amor
2.Luz Maria
3.La verdad oculta
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСре Јан 07, 2009 12:19 am

1. Rebelde Way
2. Muñeca Brava
3. O Clone
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСре Јан 07, 2009 2:17 am

за мене
1. Право на љубов
2. Росалинда
3. Маќеа
4. Млади Бунтовници
4. Извор
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСре Јан 07, 2009 2:36 am

И Машка чест има интересна шпица Шпици од светот на теленовелите 871427
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСре Јан 07, 2009 3:09 am

не знам на која серија ме потсеќа нејзината шпица, али многу ме потсеќа на некоја позната серија , дали на некоја бразилска, или некоја американска серија, не знам
Вратете се на почетокот Go down
*JaNa*
Член
Член
*JaNa*


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 276
Birthday : 1995-04-09
Age : 29
Registration date : 2008-08-11

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeЧет Јан 08, 2009 3:18 pm

Вратете се на почетокот Go down
dijanape
Топ постер
Топ постер
dijanape


Female Zodiac : Virgo Број на мислења : 1184
Registration date : 2008-12-21

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСаб Фед 21, 2009 8:00 pm

Росалинда
Клон
Млади Бунтовници
Качора
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeВто Јун 23, 2009 4:38 pm

за мене
РОСАЛИНДА
МАРИМАР
ПРАВО НА ЉУБОВ
ПИРАТСКА ДУША
AMOR REAL


Последната промена е направена од hazmin на Саб Јун 27, 2009 3:52 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 11:07 pm

El Refugio иако не гледам веќе вакви серии за мене таа е најубава шпица увек кога ја даваат ја гледам шпицата интересно е направена а и песната е убава

а оваа серија како се викаше https://www.youtube.com/watch?v=DAPC1cjZYyg&feature=PlayList&p=953AAAAB9C386DD0&index=0 и таја на времето ја гледав ама сега веќе не пратам серии вакви
Вратете се на почетокот Go down
bojan4e
Нов Член
Нов Член
bojan4e


Број на мислења : 76
Registration date : 2009-06-14

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeПет Јун 26, 2009 7:01 pm

lalola-naj naj
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСаб Јун 27, 2009 3:51 pm

ја додавам на мојот список и амор реал
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСаб Јун 27, 2009 4:16 pm

Боби, мислам дека темава треба да има поинаков концепт затоа што е плус и во ОБЈАВА, значи не треба ние да коментираме прво, туку мислам дека треба да бидат поставени што е можно повеќе шпици од сериите, па после кој сака нека коментира.
Мој прдлог да се избрише темава и од почеток да се направи се со шпиците
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСаб Јун 27, 2009 4:24 pm

Beauty напиша:
Боби, мислам дека темава треба да има поинаков концепт затоа што е плус и во ОБЈАВА, значи не треба ние да коментираме прво, туку мислам дека треба да бидат поставени што е можно повеќе шпици од сериите, па после кој сака нека коментира.
Мој прдлог да се избрише темава и од почеток да се направи се со шпиците

Па ете има десет поставено сеа надокнадувајте ја листата ставајте вие повеќе шпици, јас дадов 10 мои омилени, сега вашите се на ред, или пак ставајте ги вашите па ние ќе ги коментираме.
Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСаб Јун 27, 2009 4:25 pm

Ау, не знаев дека линкот води кон ентрадата Шпици од светот на теленовелите 24632 Шпици од светот на теленовелите 24632
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСаб Јун 27, 2009 4:49 pm

Ги променив линковите поради тоа што некои не работеа, па поставив неколку шпици во првиот пост нови, ајде поставувајте ваши омилени и да ги коментираме Шпици од светот на теленовелите 871427

AMOR REAL дефинитивно според мене е една од најубавите, бајкести Шпици од светот на теленовелите 722953
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeСаб Јун 27, 2009 7:20 pm

се сложувам тотално со тебе боби
amor real го заслужува тоа навистина прекрасна шпица
Вратете се на почетокот Go down
STAR
Член
Член
STAR


Број на мислења : 243
Registration date : 2009-08-13

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeНед Aвг 16, 2009 3:48 am

Вратете се на почетокот Go down
Beauty
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar


Број на мислења : 11114
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-12

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeНед Aвг 16, 2009 2:55 pm

Добро, не мора да цитираш.
Иначќе додавајте ентради слободно, али да бидат на шпански, никако синхронизирани
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeНед Aвг 16, 2009 3:03 pm

Ти го променив мислењето, инаку шпицата од МАГИЈА ми е преубава, секој ден се‘ повеќе ја сакам, а пред тоа ич не ми се допаѓаше Шпици од светот на теленовелите 327923 Еве уште неколку:


TE SIGO AMANDO



ENTRE EL AMOR Y EL ODIO



POBRE DIABLA



MUNDO DE FIERAS



CORAZONES AL LIMITE

Вратете се на почетокот Go down
STAR
Член
Член
STAR


Број на мислења : 243
Registration date : 2009-08-13

Шпици од светот на теленовелите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпици од светот на теленовелите   Шпици од светот на теленовелите I_icon_minitimeНед Aвг 16, 2009 6:02 pm