Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeПредлог (Тв новели) Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Предлог (Тв новели)

Go down 
2 posters
АвторПорака
Pitt
Топ постер
Топ постер
avatar


Male Број на мислења : 1074
Registration date : 2009-08-21

Предлог (Тв новели) Empty
ПишувањеПредмет: Предлог (Тв новели)   Предлог (Тв новели) I_icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 1:45 am

На најпознатиот сајт за видеа ''You tube'' благодарение на некои корисници имаме можност да гледаме или да се потсетиме на некоја тв новела.Знам дека многумина од вас следат повеќе серии,и имаат исполнет простор кога се во прашање истите,меѓутоа дојдов до идеа,доколку има заинтересирани,заедно да се потсетиме на некоја тв новела,која што сме ја гледале одамна,или воопшто не сме имале можност да ја следиме,за потоа масовно да ја коментираме истата.

Заинтересираните нека остават најмногу до 3 предлози:

1.Lazos de amor
2.Amantes del desierto
3.Cuna de lobos
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

Предлог (Тв новели) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог (Тв новели)   Предлог (Тв новели) I_icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 1:49 am

Има целосна/скратена верзија на „Волчјата колевка“ на Јутјуб? Би ја гледаш некогаш цела серија ако има сите делови и епизоди поставено, вака тешко да симнувам цела серија, ама кога би имала на Јутјуб би ја гледал.

Љубовни врски исто заслужува некогаш повторно гледање... сигурно ќе ја репризирам. Досега ја имам гледано три пати, премиерно и две репризи Предлог (Тв новели) 722953
Вратете се на почетокот Go down
Pitt
Топ постер
Топ постер
avatar


Male Број на мислења : 1074
Registration date : 2009-08-21

Предлог (Тв новели) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог (Тв новели)   Предлог (Тв новели) I_icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 3:43 am

Не сум сигурен дали ја има скратената верзија,но мислам дека е поставена комплетната верзија.А не би било лошо и доколку одгледаме скратена верзија на ''You tube''.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Предлог (Тв новели) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог (Тв новели)   Предлог (Тв новели) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлог (Тв новели)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Оф Топик-
Отиди до: