Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Home-Chat- - Page 40 Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 -Chat-

Go down 
+22
Michael Myers
Wildcat
Reese Witherspoon
Игор
solange
ФакЈу
iva_macedonia
Rebellious angel
StefaN
Posh Girl
Pitt
dijanape
LucasScott
Blair Waldroft
Burrows
Losteech
Missy
Bobi
The Cold One
Ana-Marija
Beauty
Chris
26 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторПорака
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 12:36 am

Да не знае некој што се случуваше денес во Центар што беше преблокирано.
Јас како што разбрав снимале реклама. Ако е точно тоа да не знаете кој снимал реклама? -Chat- - Page 40 996773
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 12:39 am

Не знам за во центар али и во парк имаше ужасна гужва, на две места снимаа нешто, кај фонтаната и подоле кај дрвата.
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Burrows
Модератор
Модератор
Burrows


Male Број на мислења : 3665
Registration date : 2009-01-09

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 12:40 am

Да, и за во парк слушнав имало снимање на нешто.
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 4:25 pm


Латино музичката ѕвезда Рики Мартин конечно го потврди она што веќе долго време се претпоставувало, дека е хомосексуалец.


„Горд сум што можам да кажам дека сум среќен хомосексуален маж. Благословен сум поради тоа што сум. Денес ја прифатив својата хомосексуалност како подарок кој ми го дава животот“, напиша пејачот на својата официјална страница.

Латино ѕвездата тврди дека го прифатил своето сексуално определување и дека „со радост го прифаќа својот геј идентитет“. Одлучил тоа јавно да го соопшти пред неколку месеци, кога почнал да ги пишува своите мемоари.

„Признавањето ме исполнува со сила и храброст“, пишува 38-годишниот пејач, додавајќи дека многумина го одвраќале од тоа плашејќи го дека ќе ги загуби обожавателите и „ќе го урне сето она што го градел со години“. Но тоа не се случило. Голем број обожаватели му честитале на храброста, но имало и такви кои му пишувале дека „душата ќе му гори во пеколот“.

Водечката организација за правата на хомосексуалците ГЛААД го поздрави ваквиот негов потег, сметајќи дека неговото признавање веројатно ќе влијае на „подобро прифаќање на големиот број хомосексуалци во САД и Латинска Америка“.

Рики Мартин е еден од најпопуларните пејачи на Латинска Америка, а стана славен уште во 1980 година со порториканскиот бој-бенд Менудо. Се прослави ширум светот и продаде околу 60 милиони албуми, а добитник е и на пет Греми награди. Пред две години посвои близнаци, кои му ги роди сурогат мајка. Основач е на непрофитна хуманитарна организација, Рики Мартин Фондејшн, која се бори за правата на децата.

Извор: A1.com.mk
Вратете се на почетокот Go down
emu6
Член
Член
emu6


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 287
Birthday : 1996-04-15
Age : 28
Location : Битола
Registration date : 2010-02-03

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 6:33 pm

NateArchibald напиша:

Латино музичката ѕвезда Рики Мартин конечно го потврди она што веќе долго време се претпоставувало, дека е хомосексуалец.


„Горд сум што можам да кажам дека сум среќен хомосексуален маж. Благословен сум поради тоа што сум. Денес ја прифатив својата хомосексуалност како подарок кој ми го дава животот“, напиша пејачот на својата официјална страница.

Латино ѕвездата тврди дека го прифатил своето сексуално определување и дека „со радост го прифаќа својот геј идентитет“. Одлучил тоа јавно да го соопшти пред неколку месеци, кога почнал да ги пишува своите мемоари.

„Признавањето ме исполнува со сила и храброст“, пишува 38-годишниот пејач, додавајќи дека многумина го одвраќале од тоа плашејќи го дека ќе ги загуби обожавателите и „ќе го урне сето она што го градел со години“. Но тоа не се случило. Голем број обожаватели му честитале на храброста, но имало и такви кои му пишувале дека „душата ќе му гори во пеколот“.

Водечката организација за правата на хомосексуалците ГЛААД го поздрави ваквиот негов потег, сметајќи дека неговото признавање веројатно ќе влијае на „подобро прифаќање на големиот број хомосексуалци во САД и Латинска Америка“.

Рики Мартин е еден од најпопуларните пејачи на Латинска Америка, а стана славен уште во 1980 година со порториканскиот бој-бенд Менудо. Се прослави ширум светот и продаде околу 60 милиони албуми, а добитник е и на пет Греми награди. Пред две години посвои близнаци, кои му ги роди сурогат мајка. Основач е на непрофитна хуманитарна организација, Рики Мартин Фондејшн, која се бори за правата на децата.

Извор: A1.com.mk
да си горд на ова?!
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Супер Модератор
Супер Модератор
Bobi


Male Zodiac : Pisces Број на мислења : 11860
Birthday : 1987-02-20
Age : 37
Registration date : 2008-08-11

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 6:51 pm

Цитат :
„Горд сум што можам да кажам дека сум среќен хомосексуален маж. Благословен сум поради тоа што сум. Денес ја прифатив својата хомосексуалност како подарок кој ми го дава животот“, напиша пејачот на својата официјална страница.
emu6 напиша:
да си горд на ова?!

Па за него е гордост затоа што е таков. Иако за мене е малце нелогично на толкава возраст да излегува од плакар како што се вика, ама тоа е, се претпоставуваше за Рики Мартин многу одамна -Chat- - Page 40 353532
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 7:48 pm

мала мала мала група педера !!! -Chat- - Page 40 959987

него маните го Рики Мартин ,Здравко Чолиќ бе со прашак почна цдата негови да ги продава -Chat- - Page 40 115412
Вратете се на почетокот Go down
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija


Female Zodiac : Virgo Број на мислења : 1477
Birthday : 1993-09-21
Age : 30
Location : Canada
Registration date : 2008-09-08

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 9:19 pm

NateArchibald напиша:
Цитат :
„Горд сум што можам да кажам дека сум среќен хомосексуален маж. Благословен сум поради тоа што сум. Денес ја прифатив својата хомосексуалност како подарок кој ми го дава животот“, напиша пејачот на својата официјална страница.
emu6 напиша:
да си горд на ова?!

Па за него е гордост затоа што е таков. Иако за мене е малце нелогично на толкава возраст да излегува од плакар како што се вика, ама тоа е, се претпоставуваше за Рики Мартин многу одамна -Chat- - Page 40 353532

Па сега он признал во јавноста,а се сомневам дека неговото најблиско опкружување не знаело за ова...Болест бе,болест... -Chat- - Page 40 569862
Вратете се на почетокот Go down
solange
Топ постер
Топ постер
solange


Male Број на мислења : 4033
Registration date : 2008-08-19

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 10:24 pm

Дури сега излегува од плакарот -Chat- - Page 40 569862
Добро за него што се прифатил каков што е.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 11:20 pm

Де бре луѓе, Рики Мартин од кога призна дека е геј АЛО -Chat- - Page 40 462314 ова е стара вест, а овие ја објавуваат како некоја ексклузива, бог да чува... -Chat- - Page 40 945213
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Posh Girl
Топ постер
Топ постер
Posh Girl


Female Zodiac : Sagittarius Број на мислења : 3132
Birthday : 1990-12-08
Age : 33
Registration date : 2008-08-19

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 11:28 pm

Chris напиша:
Де бре луѓе, Рики Мартин од кога призна дека е геј АЛО -Chat- - Page 40 462314 ова е стара вест, а овие ја објавуваат како некоја ексклузива, бог да чува... -Chat- - Page 40 945213

Nema do sega priznaeno. Ova bese oficijalno.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male Zodiac : Leo Број на мислења : 13381
Birthday : 1989-07-29
Age : 34
Location : Скопје
Registration date : 2008-02-13

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 11:32 pm

Има, го призна ова кога сакаше да посвои дете, дури и кажа име и презиме на личноста со која што бил во врска, маж се разбира...
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.tvpaket.com.mk
Гостин
Гостин
avatar



-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 11:33 pm

http://www.rickymartin.com/us/home можда наскоро ќе има и слики од дечкото му -Chat- - Page 40 959987
Вратете се на почетокот Go down
emu6
Член
Член
emu6


Female Zodiac : Aries Број на мислења : 287
Birthday : 1996-04-15
Age : 28
Location : Битола
Registration date : 2010-02-03

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 11:34 pm

Chris напиша:
Има, го призна ова кога сакаше да посвои дете, дури и кажа име и презиме на личноста со која што бил во врска, маж се разбира...
и му дадојда за посвојување? мислам дека е забрането да се дај дете на хомосексуалци, зш детето нема да има појма шо е мајка, а шо татко
Вратете се на почетокот Go down
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija


Female Zodiac : Virgo Број на мислења : 1477
Birthday : 1993-09-21
Age : 30
Location : Canada
Registration date : 2008-09-08

-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 11:37 pm

Што тресна сеа?

Рики Мартин не посвои дете,туку најде сурогат мајка(жена која со неговата сперма ке роди бебе со вештачко оплодување) и е сега самохран татко.Нормално жената не се знае во јавност,а тој има 2 прекрасни близначиња.И што има врска он тоа што е геј со децата?
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitimeВто Мар 30, 2010 11:38 pm

еве ви слики фатен на дело Рики Мартин
-Chat- - Page 40 Ricky_martin_plage-740460
-Chat- - Page 40 RickyMartin_muito_macho
-Chat- - Page 40 Ricky-martin-beach1
-Chat- - Page 40 Ricky_martin_beach10th
-Chat- - Page 40 Z21792593

-------

https://seriimk.forumakers.com/viewtopic.forum?t=2174
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





-Chat- - Page 40 Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Chat-   -Chat- - Page 40 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
-Chat-
Вратете се на почетокот 
Страна 40 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Chat box
» -Chat-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Оф Топик-
Отиди до: