Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeМиша Бартон повеќе сака девојки Facebo10Latest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Миша Бартон повеќе сака девојки

Go down 
АвторПорака
Losteech
Модератор
Модератор
Losteech


Male Zodiac : Scorpio Број на мислења : 2191
Birthday : 1993-11-05
Age : 30
Location : Скопје
Registration date : 2008-12-21

Миша Бартон повеќе сака девојки Empty
20090629
ПишувањеМиша Бартон повеќе сака девојки

„Многу сум поопуштена кога се снима сцена во која јас треба да се бакнам со девојка. Можам да се шегувам, додека пак со машките е многу понапнато“, вели Миша.

Миша Бартон повеќе сака девојки Y207062533717812
Ѕвездата од „Округот Оринџ“, Миша Бартон, изјавила дека повеќе и се допаѓаат сцените во кои таа треба да се бакне со девојка, бидејќи има помалку тензија, отколку кога треба истото да го стори со некој машки глумец.

- Навистина е лесно да се бакне девојка. Многу сум поопуштена кога се снима сцена во која јас треба да се бакнам со девојка. Можам да се шегувам, додека пак со машките е многу понапнато - рекла Бартон и додала дека и е необично што баш неа постојано ја одбираат за улоги кои вклучуваат лезбејски сцени.

- Не знам зошто постојано ми доделуваат улоги во кои морам да љубам девојки. Ми се чини дека едноставно имам таква некаква карактерна црта во себе, но не ми пречи.

И покрај тоа што со задоволство се бакнува пред камерите, таа категорично негира дека никогаш не би позирала гола за магазин.

- Се сликав топлес за магазинот Космополитан, но никогаш не би се сликала целосно гола. Тоа не ми прилега - објаснува Миша.
Вратете се на почетокот Go down
http://lostmk.net
Share this post on: reddit

Миша Бартон повеќе сака девојки :: Comments

No Comment.
 

Миша Бартон повеќе сака девојки

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: АРХИВА :: Портал новости-
Отиди до: